Rewitalizacja skweru „Ogrody Św. Franciszka”
Gmina Stary Sącz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417299
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417299/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-02 08:51
- Lokalizacja
- Stary Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f4735dcd-c008-4f85-bf1a-60f4f4e08eb2
- Identyfikator
- 7341009655
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417299 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja skweru „Ogrody Św. Franciszka”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stary Sącz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893115
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 25
1.5.2.) Miejscowość: Stary Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-340
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 18 449-77-00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@starysacz.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.stary.sacz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f4735dcd-c008-4f85-bf1a-60f4f4e08eb21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja skweru „Ogrody Św. Franciszka”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f4735dcd-c008-4f85-bf1a-60f4f4e08eb2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417299
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042666/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Zielono-niebieska infrastruktura na terenie miasta Stary Sącz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienia dofinansowane ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 2 Fundusze europejskie dla środowiska, Działanie 2.26 Rozwój zielonej i niebieskiej infrastruktury w miastach - ZIT, typ projektu: A. Rozwój zielonej i niebieskiej infrastruktury w miastach, w ramach Projektu pn. "Zielono-niebieska infrastruktura na obszarze Miasta Stary Sącz".2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361284
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FR.271.1.23.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 356736,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest rewitalizacja skweru „Ogrody Św. Franciszka” w Starym Sączu w zakresie i na warunkach określonych w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Zamówienia dofinansowane ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 2 Fundusze europejskie dla środowiska, Działanie 2.26 Rozwój zielonej i niebieskiej infrastruktury w miastach - ZIT, typ projektu: A. Rozwój zielonej i niebieskiej infrastruktury w miastach, w ramach Projektu pn. "Zielono-niebieska infrastruktura na obszarze Miasta Stary Sącz".
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
a. Wykonanie robót budowlanych, dostaw, usług, których szczegółowy zakres określa dokumentacja techniczna (Załącznik nr 4 do SWZ);
b. Wykonanie wszystkich robót towarzyszących związanych z realizacją przedmiotu zamówienia;
c. Wykonanie dokumentacji powykonawczej pozwalającej na ocenę prawidłowości wykonania robót i ich jakości;
d. Dokonanie wszelkich uzgodnień oraz pokrycie kosztów i opłat związanych z realizacją przedmiotu umowy, a także wykonanie wszelkich niezbędnych opracowań wymaganych w trakcie realizacji robót;
e. Uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego skutecznego zgłoszenia zakończenia robót lub ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie przedmiotu zamówienia (zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa).
3. Teren inwestycji leży w granicach układu urbanistycznego Starego Sącza, wpisanego do rejestru zabytków (nr rej. A-468 / A-1483/M). Roboty należy prowadzić ściśle z warunkami Pozwolenia Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr 106/2025, w tym z zapewnieniem stałego nadzoru archeologicznego nad robotami ziemnymi. Zapewnienie stałego nadzoru archeologicznego nad prowadzonymi pracami leży po stronie Zamawiającego.
4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna stanowiąca Załącznik nr 4 do SWZ.
5. Warunki realizacji zamówienia określone zostały w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 429599,71 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 429599,71 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 429599,71 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Park-M Poland Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 122645780
7.3.3) Ulica: Piaski 12
7.3.4) Miejscowość: Stary Sącz
7.3.5) Kod pocztowy: 33-340
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty ogólnobudowlane - podwykonawcy nie są znani
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 429599,71 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-218.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |