DFP.271.82.2026.AB - Sprzęt endoskopowy ujęty w projekcie pn. „Doposażenie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w specjalistyczny sprzęt medyczny, w tym diagnostyczny służący ambulatoryjnej (...)
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417296
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417296/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-02 08:50
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7e76b360-d7fb-49b1-937a-b8066d3f40fa
- Identyfikator
- 6751199442
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417296 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
DFP.271.82.2026.AB - Sprzęt endoskopowy ujęty w projekcie pn. „Doposażenie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w specjalistyczny sprzęt medyczny, w tym diagnostyczny służący ambulatoryjnej (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288685
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Marii Orwid 11
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 30-688
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: achwast@su.krakow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.su.krakow.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e76b360-d7fb-49b1-937a-b8066d3f40fa
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417296
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 325022-2026 91/2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie z Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
DFP.271.82.2026.AB - Sprzęt endoskopowy ujęty w projekcie pn. „Doposażenie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w specjalistyczny sprzęt medyczny, w tym diagnostyczny służący ambulatoryjnej (...)
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest: Sprzęt endoskopowy ujęty w projekcie pn. „Doposażenie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w specjalistyczny sprzęt medyczny, w tym diagnostyczny służący ambulatoryjnej opiece specjalistycznej (AOS) w celu poprawy dostępu do opieki zdrowotnej mieszkańcom Małopolski i województw ościennych" w ramach działania FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie z Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 – dostawa wyposażenia wraz z instalacją, uruchomieniem i szkoleniem personelu. Część 2 – Gastroskop ultracienki - Liczba sztuk 1 - dostawa wraz z instalacją, uruchomieniem i szkoleniem personelu.
3.9.) Główny kod CPV: 33168100-6 - Endoskopy
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Olympus Polska Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5221651738
4.3.3.) Ulica: ul. Wynalazek 1
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-677
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 206895,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 529176-2026 145/2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 206895,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Nazwa projektu lub programu :Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. Doposażenie
Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w specjalistyczny sprzęt medyczny, w tym
diagnostyczny służący ambulatoryjnej opiece specjalistycznej (AOS) w celu poprawy dostępu
do opieki zdrowotnej mieszkańcom Małopolski i województw ościennych" w ramach działania
FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie z Programu Fundusze
Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027.
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |