ROZBUDOWA ŚRODOWISKA DATA CENTER ORAZ MODERNIZACJA SIECI W SZPITALU SPECJALISTYCZNYM IM. LUDWIKA RYDYGIERA W KRAKOWIE

SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. LUDWIKA RYDYGIERA W KRAKOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417300
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417300/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-02 08:51
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-52063f21-3602-4a26-83c4-b181bba6d1c2
Identyfikator
6783105119
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania do zarządzania systememPakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwaniaUsługi w zakresie sieci komputerowejPakiety oprogramowania antywirusowegoPrzełącznikiUrządzenia siecioweUrządzenia do przechowywania i odczytu danychSerwery komputerowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417300 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
ROZBUDOWA ŚRODOWISKA DATA CENTER ORAZ MODERNIZACJA SIECI W SZPITALU SPECJALISTYCZNYM IM. LUDWIKA RYDYGIERA W KRAKOWIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. LUDWIKA RYDYGIERA W KRAKOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121188694

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Osiedle Złotej Jesieni 1

1.4.2.) Miejscowość: Kraków

1.4.3.) Kod pocztowy: 31-826

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: msiwun@rydygierkrakow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalrydygier.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Szpital Sp. z o.o.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-52063f21-3602-4a26-83c4-b181bba6d1c2

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417300

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 37-126804

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Dofinansowanie zamówienia w ramach Projektu: „Rozwój e-usług medycznych, cyfryzacja i poprawa poziomu cyberbezpieczeństwa procesów medycznych i administracyjnych związanych z udzielaniem świadczeń opieki zdrowotnej w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.”.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

ROZBUDOWA ŚRODOWISKA DATA CENTER ORAZ MODERNIZACJA SIECI W SZPITALU SPECJALISTYCZNYM IM. LUDWIKA RYDYGIERA W KRAKOWIE

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa środowiska data center, oraz modernizacja sieci w szpitalu specjalistycznym
im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 do nin. Specyfikacji.
2. Oferty nie posiadające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone.
3. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do nin. Specyfikacji.

3.9.) Główny kod CPV: 48781000-6 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania

72700000-7 - Usługi w zakresie sieci komputerowej

48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego

31214100-0 - Przełączniki

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

48822000-6 - Serwery komputerowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-14

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-06-19

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MAXTO ITS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5130259779

4.3.3.) Ulica: ul. Willowa 87

4.3.4.) Miejscowość: Modlniczka,

4.3.5.) Kod pocztowy: 32-085

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 7011344,40 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 84-295919

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-19

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Przyczyną zmiany terminu realizacji umowy było opóźnienie w dostawie przełączników sieciowych, niezbędnych do realizacji kolejnych etapów wdrożenia. Opóźnienie wynikało z braku dostępności urządzeń i nie było możliwe do przewidzenia na etapie składania oferty. Ze względu na konieczność etapowej realizacji prac w czynnym środowisku szpitalnym, dostawa urządzeń po pierwotnym terminie uniemożliwiła terminowe wykonanie pozostałych prac. Zmiana terminu była niezbędna do prawidłowej realizacji przedmiotu umowy i nie wpłynęła na zakres świadczenia ani wysokość wynagrodzenia.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Przedmiot zamówienia pozostaje bez zmian. Zmianie uległ wyłącznie termin realizacji umowy, który został przedłużony do dnia 19 czerwca 2026 r., z możliwością skorzystania z dodatkowego 7-dniowego terminu na realizację przedmiotu zamówienia, na zasadach określonych w umowie.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 7011344,40 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy