Dostawa sprzętu komputerowego dla Straży Miejskiej Miasta Krakowa
STRAŻ MIEJSKA MIASTA KRAKOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417324
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417324/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-02 08:58
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-77c8d2fd-b02c-4585-be34-2638b00c6ad1
- Identyfikator
- 9451777936
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia komputeroweKomputery osobisteKomputer biurkowy
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417324 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa sprzętu komputerowego dla Straży Miejskiej Miasta Krakowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: STRAŻ MIEJSKA MIASTA KRAKOWA
1.2.) Oddział zamawiającego: Referat Logistyki
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350007399
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: al. Jana Pawła II 188
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 31-982
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@strazmiejska.krakow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.krakow.pl/ST
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77c8d2fd-b02c-4585-be34-2638b00c6ad1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417324
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00358176
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa sprzętu komputerowego dla Straży Miejskiej Miasta Krakowa
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część II zamówienia – Sprzęt komputerowy do obsługi biurowej
3.9.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
30213000-5 - Komputery osobiste
30213300-8 - Komputer biurkowy
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
45 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Handlowo-Usługowa Horyzont Krzysztof Lech
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6851656241
4.3.3.) Ulica: ul. Parkowa 6
4.3.4.) Miejscowość: Gliwice
4.3.5.) Kod pocztowy: 38-300
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 78412,50 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00416514/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 94095,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający zastosował prawo opcji, zgodnie z art. 441 ust. 1 Pzp i zwiększył dostawę o 5 szt. komputerów do pracy biurowej w łącznej kwocie 15 682,50 zł brutto.| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |