Remont odcinków dróg powiatowych nr 1370C Wydrzno-Gordanowo i 1364C Gubiny-Rogóźno metodą nakładki asfaltowej.

Powiatowy Zarząd Dróg

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417330
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417330/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-09-02 08:59
Lokalizacja
Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-89d19b2b-3d8d-4cba-b6d5-d9b41ae0f76d
Identyfikator
8762023647
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty odwadniająceOznakowanie drogowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417330 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont odcinków dróg powiatowych nr 1370C Wydrzno-Gordanowo i 1364C Gubiny-Rogóźno metodą nakładki asfaltowej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871132750

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Ignacego Paderewskiego 233

1.4.2.) Miejscowość: Grudziądz

1.4.3.) Kod pocztowy: 86-300

1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.4.7.) Numer telefonu: 56 4648257

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzdgrudziadz.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pzdgrudziadz.rbip.mojregion.info

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89d19b2b-3d8d-4cba-b6d5-d9b41ae0f76d

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417330

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00134262

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Remont odcinków dróg powiatowych nr 1370C Wydrzno-Gordanowo i 1364C Gubiny-Rogóźno metodą nakładki asfaltowej.

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

W ramach części 2 planowany jest remont drogi powiatowej nr 1364C Gubiny-Rogóźno metodą nakładki asfaltowej na odcinku o długości 1288 m w km 1+587 – 2+875

3.9.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45232452-5 - Roboty odwadniające

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-17

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

3 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „DROBUD” Sp. z o.o

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8781546412

4.3.3.) Ulica: 1 maja 61

4.3.4.) Miejscowość: Wąbrzeźno

4.3.5.) Kod pocztowy: 87-200

4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1154533,50 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00207324/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-27

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1154533,50 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane