Kompleksowy nadzór inwestorski nad realizacją robót budowlanych zadania pn. „Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa budynku internatowego nr 4 Wyższej Szkoły Straży Granicznej w Koszalinie"
Wyższa Szkoła Straży Granicznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417362
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417362/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-02 09:07
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cb8a40ee-ed3b-4e12-a170-2a6c117b7163
- Identyfikator
- 6692575606
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi nadzoru budowlanegoUsługi zarządzania budową
Wykonawcy
1 przyznane
DOM INŻYNIERSKI 'PROMIS' SPÓŁKA AKCYJNASzczecin, PL · lot 0
329 640 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417362 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowy nadzór inwestorski nad realizacją robót budowlanych zadania pn. „Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa budynku internatowego nr 4 Wyższej Szkoły Straży Granicznej w Koszalinie"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wyższa Szkoła Straży Granicznej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 526382626
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 92
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-531
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.wssg@strazgraniczna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wssg.strazgraniczna.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wssg.ezamawiajacy.pl/pn/WSSG/demand/293889/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowy nadzór inwestorski nad realizacją robót budowlanych zadania pn. „Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa budynku internatowego nr 4 Wyższej Szkoły Straży Granicznej w Koszalinie"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb8a40ee-ed3b-4e12-a170-2a6c117b7163
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417362
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00205151/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Kompleksowy nadzór inwestorski nad realizacją robót budowlanych dotyczących zadania pn.: „Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa budynku internatowego nr 4 Wyższej Szkoły Straży Granicznej w Koszalinie”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot umowy realizowany jest w ramach dofinasowania z Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021 – 2027 projekt: „Centrum Dialogu Międzykulturowego” FAMI.03.01–IZ.00–0005/24 oraz z Funduszu Modernizacji Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Ludności.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266608
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Sprawa nr 08/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 313659,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kompleksowy nadzór inwestorski nad realizacją robót budowlanych zadania pn. „Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa budynku internatowego nr 4 Wyższej Szkoły Straży Granicznej w Koszalinie"
4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71540000-5 - Usługi zarządzania budową
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 329640,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 733941,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 329640,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DOM INŻYNIERSKI „PROMIS” S A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8522325314
7.3.4) Miejscowość: SZCZECIN
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 329640,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2028-09-30SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Umowa została zawarta na czas od dnia podpisania umowy do dnia 30 września 2028 r. przy czym za termin zakończenia przedmiotu Umowy uznaje się dzień uzyskania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu budowlanego, wydanej przez właściwy organ nadzoru budowlanego, niezależnie od wskazanego wyżej okresu zawarcia umowy.| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |