Remont ścian, sufitów i posadzek w salach lekcyjnych oraz w korytarzu na parterze i na I piętrze w I Liceum Ogólnokształcącym w Jaworznie przy ul. Licealnej 3
MIEJSKI ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWO-WYCHOWAWCZYCH W JAWORZNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417337
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417337/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-02 09:01
- Lokalizacja
- Jaworzno, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8ae7ff80-d402-45fd-b841-438200238d7a
- Identyfikator
- 6320009448
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417337 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont ścian, sufitów i posadzek w salach lekcyjnych oraz w korytarzu na parterze i na I piętrze w I Liceum Ogólnokształcącym w Jaworznie przy ul. Licealnej 3
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWO-WYCHOWAWCZYCH W JAWORZNIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271076830
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Zacisze Boczna 3
1.4.2.) Miejscowość: Jaworzno
1.4.3.) Kod pocztowy: 43-600
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.4.7.) Numer telefonu: 326181803
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: remonty@mzopow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzopow.jaworzno.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ae7ff80-d402-45fd-b841-438200238d7a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417337
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00049460
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont ścian, sufitów i posadzek w salach lekcyjnych oraz w korytarzu na parterze i na I piętrze w I Liceum Ogólnokształcącym w Jaworznie przy ul. Licealnej 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest remont ścian, sufitów i posadzek w salach lekcyjnych oraz w korytarzu na parterze i na I piętrze w I Liceum Ogólnokształcącym w Jaworznie przy ul. Licealnej 3.
Zakres remontu obejmuje:
- ściany, sufity i posadzki - sale lekcyjne nr 27-33, korytarze na parterze i I. piętrze, świetlicę, wiatrołap,
- ściany i sufity - klatki schodowe, sala lekcyjna nr 26, pokój dyrektora i pom. gospodarcze na parterze,
- posadzki w przedsionku i pokoju pedagoga oraz na zapleczu, w komunikacji na zapleczu sportowym.
Malowanie ścian i sufitów: wykucie z muru i osadzenie kratek wentylacyjnych, zabezpieczenie podłóg oraz okien, zeskrobanie i zmycie starej farby, przygotowanie powierzchni pod malowanie wraz z szpachlowaniem nierówności, przecieranie tynków wewnętrznych ścian i sufitów, gruntowanie podłoży – powierzchni pionowych i poziomych, dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi powierzchni ścian otynkowanych oraz powierzchni sufitów, dwukrotne malowanie farbami olejnymi powierzchni ścian, krat i balustrad przy schodach, okna nadświetla, parapetów, skucie oraz licowanie cokołu z płytek przy schodach przy bocznej klatce na I piętrze, wywiezienie i utylizacja gruzu.
Posadzki z wykładziny PCV: rozbiórka posadzki z klepek drewnianych, posadzek z wykładzin z tworzyw sztucznych, zerwanie masy lastrykowej w wiatrołapie i pasa betonowej posadzki na parterze, frezowanie powierzchni posadzki betonowej po usunięciu parkietu, wyrównanie lokalnych ubytków, wykonanie posadzki cementowej ze zbrojeniem w wiatrołapie i po skuciu betonowego pasa, naprawa pęknięć w posadzce, oczyszczenie podłoża, wylewki betonowej, gruntowanie podłoża, wykonanie izolacji poziomej z folii w płynie, wykonanie warstwy wyrównawczej z zaprawy cementowej, gruntowanie podłoża pod wykładziny z tworzyw sztucznych, zaszpachlowanie nierówności i wykonanie pasów tynku po zerwaniu listew przyściennych, wykonanie pasów tynku zwykłego o szerokości 15cm po rozbiórce cokołów drewnianych, ułożenie wykładzin z wywinięciem na ścianę, spawanie wykładzin podłogowych.
Posadzki z klepek parkietowych: miejscowa wymiana parkietu, rozbiórka cokołów drewnianych, mechaniczne cyklinowanie posadzek z klepki parkietowej, szpachlowanie szczelin w parkiecie, wymiana listew przyściennych i dwukrotne malowanie olejne, lakierowanie posadzki z klepki parkietowej, wywiezienie i utylizacja odpadów.
Stolarka drzwiowa: wykucie z muru ościeżnic drewnianych, skucie nierówności na powierzchni ścian w celu wyrównania oraz dostosowania do wymaganej szerokości otworu drzwiowego z uszczelnieniem pianką poliuretanową, uzupełnienie tynków wewnętrznych przy otworach wymienianych drzwi, szpachlowanie i wygładzenie nierówności, przemalowanie farbą emulsyjną oraz lamperii farbą olejną, montaż ościeżnic stalowych i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych i ich regulacja, dostosowanie skrzydeł drzwiowych, montaż listew progowych przy drzwiach, wywiezienie i utylizacja gruzu.
Pozostałe roboty budowlane: wykonanie posadzki z płytek gresowych w wiatrołapie na zaprawie klejowej, wykonanie cokołów z płytek, wys. cokołu 10cm, zamontowanie wycieraczki gumowej, demontaż rolet w świetlicy i sali nr 27 i 28, wykucie z muru wieszaków ściennych i odbojnic, montaż rolet, odbojnic, demontaż i montaż tablic i gaśnic, demontaż lustra i zamontowanie nowego, demontaż i montaż zabudowy na ścianie z grzejnikiem, uzupełnienie tynków po demontażu odbojnic i rolet, lamp, malowanie obudowy dylatacji na korytarzu.
Roboty instalacyjne – elektryczne: odłączenie przewodów o przekroju żył do 2.5 mm2, demontaż opraw żarowych blaszanych otwartych zawieszanych, opraw świetlówkowych z rastrem z tworzyw sztucznych, przewodów wtynkowych, przygotowanie podłoża pod osprzęt instalacyjny mocowany na zaprawie cementowej lub gipsowej – wykonanie ślepych otworów w podłożu betonowym, zaprawienie bruzd, łączniki świecznikowe podtynkowe w puszce instalacyjnej, wymiana opraw oświetleniowych, podłączenie przewodów kabelkowych, sprawdzenie stanu izolacji induktorem, przełożenie instalacji, wykonanie badań i sprawdzeń zgodnie z przedmiarem
zgodnie z:
1.”Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych dotycząca „Remont ścian, sufitów i posadzek w salach lekcyjnych oraz w korytarzu na parterze i na I piętrze w I Liceum Ogólnokształcącym w Jaworznie przy ul. Licealnej 3” stanowiącą Załącznik Nr 1 do SWZ,
2. Przedmiarem robót „Remont ścian, sufitów i posadzek w salach lekcyjnych oraz w korytarzu na parterze i na I. piętrze w I Liceum Ogólnokształcącym w Jaworznie przy ul. Licealnej 3 stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ,
3. Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45442100-8 - Roboty malarskie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-06-26 do 2026-08-214.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Handlowo usługowa HURT-POL Małgorzata Kluź
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9481059105
4.3.3.) Ulica: ul. Tartaczna 16/18b
4.3.4.) Miejscowość: Radom
4.3.5.) Kod pocztowy: 26-600
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 491385,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00184911/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 491385,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |