Dostawa wyposażenia mobilnego pogotowia ekologicznego w ramach projektu „Mobilne Pogotowie Ekologiczne – rozwój bazy dydaktycznej CEEiRJ– Zespół Placówek Oświatowych w Szczecinku”..
Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior - Zespół Placówek Oświatowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417354
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417354/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-02 09:05
- Lokalizacja
- Szczecinek, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9636cc53-eb24-48f5-8b96-613533664cd4
- Identyfikator
- 6731903085
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417354 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa wyposażenia mobilnego pogotowia ekologicznego w ramach projektu „Mobilne Pogotowie Ekologiczne – rozwój bazy dydaktycznej CEEiRJ– Zespół Placówek Oświatowych w Szczecinku”..
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior - Zespół Placówek Oświatowych
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367991584
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Mickiewicza 2
1.4.2.) Miejscowość: Szczecinek
1.4.3.) Kod pocztowy: 78-400
1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: m.tadzik@eco.szczecinek.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.eco.szczecinek.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9636cc53-eb24-48f5-8b96-613533664cd4
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417354
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00391729
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach projektu „Mobilne Pogotowie Ekologiczne – rozwój bazy dydaktycznej CEEiRJ-ZPO w Szczecinku”, współfinansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021 – 2027,Priorytetu 2 Fundusze Europejskie na rzecz zielonego Pomorza Zachodniego Działanie 2.23 Ochrona przyrody i jej zasobów.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa wyposażenia mobilnego pogotowia ekologicznego w ramach projektu „Mobilne Pogotowie Ekologiczne – rozwój bazy dydaktycznej CEEiRJ– Zespół Placówek Oświatowych w Szczecinku”..
Umowa dla części nr 13
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przenośna wieloparametrowa sonda do pomiaru jakości wody
3.9.) Główny kod CPV: 38410000-2 - Przyrządy pomiarowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
39162000-5 - Pomoce naukowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Electronic Power And Market Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6730007986
4.3.3.) Ulica: UL.1-Go Maja 82
4.3.4.) Miejscowość: Szczecinek
4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 47970,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00417241/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-10-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 47970,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |