„WZPiFP-104-25 Dostawa oleju opałowego dla jednostek Policji województwa kujawsko – pomorskiego”
Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417390
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417390/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-02 09:14
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8eae5c82-180c-4f92-b983-fea270936b2b
- Identyfikator
- 5540312993
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Olej opałowy
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417390 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
„WZPiFP-104-25 Dostawa oleju opałowego dla jednostek Policji
województwa kujawsko – pomorskiego”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 091362152
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Powstańców Wielkopolskich 7
1.4.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.4.3.) Kod pocztowy: 85-090
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.4.7.) Numer telefonu: 477515176
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@bg.policja.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8eae5c82-180c-4f92-b983-fea270936b2b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417390
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00432929
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
„WZPiFP-104-25 Dostawa oleju opałowego dla jednostek Policji
województwa kujawsko – pomorskiego”
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opałowego do jednostek Policji województwa kujawsko –
pomorskiego :
a) Nazwa zadania: KPP Lipno,
b) Miejsce dostaw oleju opałowego: KPP Lipno ul. Platanowa 1
c) Szacunkowe ilości oleju opałowego w litrach: 40.000 l
d)Dopełnienie zbiorników jednorazowo w litrach: 4000 l
3.9.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PHU PETROMOT
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6650013855
4.3.3.) Ulica: Konińska 45
4.3.4.) Miejscowość: Skulsk
4.3.5.) Kod pocztowy: 62-560
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 140800,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00552239/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-13
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 140162 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |