Wykonanie kompletnego projektu zamiennego budowy biblioteki „Willa Kultura” przy ul. Asnyka w Józefowie wraz z garażem podziemnym oraz z zagospodarowaniem terenu - powtórzenie

Miasto Józefów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417405
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417405/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-09-02 09:18
Lokalizacja
Józefów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3610944a-b2e1-47e1-81e0-6ab7a1a1fb81
Identyfikator
5320016896
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417405 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie kompletnego projektu zamiennego budowy biblioteki „Willa Kultura” przy ul. Asnyka w Józefowie wraz z garażem podziemnym oraz z zagospodarowaniem terenu - powtórzenie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Józefów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268729

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Józefów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-420

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: +48 227790039

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.fiedukowicz@jozefow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://jozefow.bip.eur.pl/public/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jozefow.ezamawiajacy.pl/pn/jozefow/demand/312167/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie kompletnego projektu zamiennego budowy biblioteki „Willa Kultura” przy ul. Asnyka w Józefowie wraz z garażem podziemnym oraz z zagospodarowaniem terenu - powtórzenie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3610944a-b2e1-47e1-81e0-6ab7a1a1fb81

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417405

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402440/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZP.271.43.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 709756,1 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie kompletnego projektu zamiennego budowy biblioteki „Willa Kultura” przy ul. Asnyka w Józefowie wraz z garażem podziemnym oraz z zagospodarowaniem terenu - powtórzenie
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie kompletnego projektu zamiennego
wraz z uzyskaniem pozytywnej decyzji o zmianie pozwolenia na budowę biblioteki „Willa
Kultura” przy ul. Asnyka w Józefowie wraz garażem podziemnym mogącym pełnić funkcję
budowli ochronnej w postaci ukrycia kategorii U-1 i zagospodarowaniem terenu. Pożądanym
przez Zamawiającego efektem jest uzyskanie garażu podziemnego, mogącego pełnić
funkcję budowli ochronnej w postaci ukrycia kategorii U-1 dla ok. 400 osób. Dodatkowo
projekt zamienny obejmować będzie dokonanie korekty pierwotnego projektu (informacje
zawarte w wykazie nr 1 do OPZ) oraz wprowadzenie zmian dotyczących niektórych założeń
projektowych zgłoszonych przez Zamawiającego i przyszłego Użytkownika ze względu
na upływ czasu od wykonania pierwotnego projektu (informacje zwarte w wykazie nr 2 do
OPZ). Prace projektowe zamienne należy wykonać w oparciu o dokumentację projektowokosztorysową,
którą posiada Zamawiający i na którą uzyskano pierwotne pozwolenie na
budowę nr 1359/2022 z dnia 13.12.2022r. (dokumentacja projektowo-kosztorysowa stanowi
załącznik do OPZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Działając na podstawie art. 260 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą”, Zamawiający zawiadamia o unieważnieniu postępowania. Uzasadnienie decyzji: Art. 255 pkt 1 ustawy Pzp - Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi