Zakup i dostawa brakujących nasion rzepaku

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Rolniczy Zakład Doświadczalny im. prof. Adama Skoczylasa w Żelaznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417413
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417413/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-02 09:21
Lokalizacja
Dębowa Góra, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f5971e9c-f863-4a4f-97d3-ef623e4bec97
Identyfikator
5250007425
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Nasiona

Wykonawcy

1 przyznane

AGRILAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPodgóry, PL · lot 0
3450,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417413 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa brakujących nasion rzepaku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Rolniczy Zakład Doświadczalny im. prof. Adama Skoczylasa w Żelaznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00000178400092

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żelazna, 43

1.5.2.) Miejscowość: Dębowa Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-116

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: konrad_budynek@sggw.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.sggw.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f5971e9c-f863-4a4f-97d3-ef623e4bec97

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa brakujących nasion rzepaku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5971e9c-f863-4a4f-97d3-ef623e4bec97

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417413

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388419

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym bez negocjacji na „Zakup i dostawa nasion rzepaku”, znak sprawy 16/RZD-ZP/2026, ogłoszonym w Biuletynie Zamówień Publicznych pod numerem Ogłoszenie nr 2026/BZP 00358867/01 z dnia 23 lipca 2026, nie została złożona żadna oferta dla Zadania nr 4 – nasiona rzepaku Perla zaprawione środkiem Integral Pro.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 18/RZD-ZP/ZZWR/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Nasiona rzepaku Perla zaprawione środkiem Integral Pro Jednostka siewna (2 miliony nasion) 5 Do 14 dni od dnia podpisania umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 03111000-2 - Nasiona

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agrilaw Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8393232704

7.3.4) Miejscowość: Podgóry

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3450,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy