SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417393
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417393/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-02 09:15
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9758e739-e4c3-44f7-849f-221595e763dd
- Identyfikator
- 5862111467
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417393 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192953946
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Powstania Styczniowego 9b
1.4.2.) Miejscowość: Gdynia
1.4.3.) Kod pocztowy: 81-519
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@ucmmit.gdynia.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ucmmit.gdynia.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9758e739-e4c3-44f7-849f-221595e763dd
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417393
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 17-51781
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Umowa dla części nr 34
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
PAKIET NR 34
L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość
1 Amlodipine 10 mg + perindopril 10 mg x 90 tabl opakowanie 5,00
2 Amlodipine 5 mg + perindopril 5 mg x 90 tabl opakowanie 8,00
3 Amlodipine 5 mg + perindopril 10 mg x 90 tabl opakowanie 6,00
4 Peryndopryl 5mg + bisoprolol 5mg x 30 tabl opakowanie 6,00
5 Indapamid +amlodypina (1,5mg+5mg) x 30 tabl opakowanie 5,00
6 Indapamid +amlodypina (1,5mg+10mg) x 30 tabl opakowanie 5,00
7 Gliclazide MR 60 mg x 90 tabl opakowanie 10,00
8 Gliclazide MR 30 mg x 90 tabl opakowanie 5,00
9 Indapamide 1,25 mg + perindopril 5 mg x 90 tabl opakowanie 5,00
10 Indapamide 0,625 mg + perindopril 2,5 mg x 30 tabl opakowanie 5,00
11 Indapamidum 1,5 mg SR x 108 tabl o przedłużonym działaniu opakowanie 30,00
12 Iwabradine 5 mg x 112 tabl opakowanie 6,00
13 Perindoprilum 10 mg x 90 tabl opakowanie 20,00
14 Perindoprilum 5 mg x 90 tabl opakowanie 20,00
15 Tianeptinum 12,5 mg x 108 tabl opakowanie 5,00
16 Tabl o składzie Pyndopryl 5mg/indapamid 12,5mg/amlodypina 5mg Opakowanie a 30 tabl opakowanie 5,00
17 Tabl o składzie Pyndopryl 10mg/indapamid 25mg/amlodypina 10mg Opakowanie a 90 tabl opakowanie 4,00
18 Trimetazidinum dihydrochloridum MR 35 mg x 90 tabl o zmodyfikowanym uwalnianiu opakowanie 15,00
3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Servier Polska Services Sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272367467
4.3.3.) Ulica: Burakowska 14
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 01-066
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 3893,99 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 146-505579
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-03-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3893,99 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |