Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w ramach zadania ,,Budowa drogi gminnej 118013 L na odcinku 0+279 w miejscowości Rudnik Szlachecki od km 0+000 do km 0+279''

Gmina Wilkołaz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417396
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417396/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-09-02 09:15
Lokalizacja
Wilkołaz Pierwszy, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a272b3c0-3d89-4f1d-9554-08c5af7b7e4e
Identyfikator
7151799358
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417396 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w ramach zadania ,,Budowa drogi gminnej 118013 L na odcinku 0+279 w miejscowości Rudnik Szlachecki od km 0+000 do km 0+279''

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wilkołaz

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020204

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Wilkołaz Pierwszy 9

1.4.2.) Miejscowość: Wilkołaz Pierwszy

1.4.3.) Kod pocztowy: 23-212

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.4.7.) Numer telefonu: (81) 821 20 01

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@wilkolaz.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wilkolaz.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a272b3c0-3d89-4f1d-9554-08c5af7b7e4e

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417396

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00198339

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w ramach zadania ,,Budowa drogi gminnej 118013 L na odcinku 0+279 w miejscowości Rudnik Szlachecki od km 0+000 do km 0+279''

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w ramach zadania ,,Budowa drogi gminnej 118013 L na odcinku 0+279 w miejscowości Rudnik Szlachecki od km 0+000 do km 0+279’’ obejmująca budowędrogi gminnej nr 118013L w miejscowości Rudnik Szlachecki na odcinku o długości 279 mb (od km 0+000 do km 0+279), na działkach nrewid. 36,37/1, 37/2, 38/1 38/11 położonych w obrębie geod. Rudnik Szlachecki.
2.Zamówienie jest realizowane w ramach Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych (FOGR)
3.Zaprojektowano do wykonania drogę odpowiadającą parametrom klasy D –jednopasową, dwukierunkową, o nawierzchni bitumicznej podstawowej szerokości 3,5 m z obustronnymi poboczami umocnionymi kruszywem łamanym szerokości po 0,75 m, o następujących założeniach:
klasa techniczna drogi gminnej D;
prędkość projektowa 30 km/godz;
kategoria obciążenia ruchem KR-1/KR-2
grupa nośności podłoża G1;
przekrój poprzeczny szlakowy;
podstawowa szerokość jezdni 3,50 m;
Pobocza dwustronne gruntowe szerokość 0,75 m.
4.Zamówienie należy wykonać w szczególności zgodnie z dokumentacją projektową oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót stanowiącymi załącznik nr 12 do SWZ z uwzględnieniem zapisów SWZ i umowy (załącznik nr 10 do SWZ).
5.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają w szczególności:
1)dokumentacja projektowa,
2)specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.

3.9.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-09-15

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PPTHU ROLBUD i Kopalnia Piasku Roman Madejek,

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 430228285

4.3.3.) Ulica: Godów 1

4.3.4.) Miejscowość: Chodel

4.3.5.) Kod pocztowy: 24-350

4.3.6.) Województwo: lubelskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 212857,81 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00283453/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-09-01

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 212857,81 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane