DFP.271.82.2026.AB - Sprzęt endoskopowy ujęty w projekcie pn. „Doposażenie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w specjalistyczny sprzęt medyczny, w tym diagnostyczny służący ambulatoryjnej (...)

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417397
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417397/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-02 09:16
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7e76b360-d7fb-49b1-937a-b8066d3f40fa
Identyfikator
6751199442
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Endoskopy

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417397 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
DFP.271.82.2026.AB - Sprzęt endoskopowy ujęty w projekcie pn. „Doposażenie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w specjalistyczny sprzęt medyczny, w tym diagnostyczny służący ambulatoryjnej (...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288685

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Marii Orwid 11

1.4.2.) Miejscowość: Kraków

1.4.3.) Kod pocztowy: 30-688

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: achwast@su.krakow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.su.krakow.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e76b360-d7fb-49b1-937a-b8066d3f40fa

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417397

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 325022-2026 91/2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie z Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

DFP.271.82.2026.AB - Sprzęt endoskopowy ujęty w projekcie pn. „Doposażenie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w specjalistyczny sprzęt medyczny, w tym diagnostyczny służący ambulatoryjnej (...)

Umowa dla części nr 6

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest: Sprzęt endoskopowy ujęty w projekcie pn. „Doposażenie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w specjalistyczny sprzęt medyczny, w tym diagnostyczny służący ambulatoryjnej opiece specjalistycznej (AOS) w celu poprawy dostępu do opieki zdrowotnej mieszkańcom Małopolski i województw ościennych" w ramach działania FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie z Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 – dostawa wyposażenia wraz z instalacją, uruchomieniem i szkoleniem personelu. Część 6 –Tor endourologiczny z wyposażeniem - Liczba sztuk 1 - dostawa wraz z instalacją, uruchomieniem i szkoleniem personelu.

3.9.) Główny kod CPV: 33168100-6 - Endoskopy

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-28

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

30 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Wolfmed Sp. z o.o. Sp. k.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6772437757

4.3.3.) Ulica: ul. Władysława Żeleńskiego 99

4.3.4.) Miejscowość: Kraków

4.3.5.) Kod pocztowy: 31-353

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 2499600,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 529176-2026 145/2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-26

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2499600,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. Doposażenie
Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w specjalistyczny sprzęt medyczny, w tym
diagnostyczny służący ambulatoryjnej opiece specjalistycznej (AOS) w celu poprawy dostępu
do opieki zdrowotnej mieszkańcom Małopolski i województw ościennych" w ramach działania
FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie z Programu Fundusze
Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027.
2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy