Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu do krioablacji zmian nowotworowych
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417398
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417398/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-02 09:16
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0d44c6ed-8fa1-4624-97eb-030c0f0ca775
- Identyfikator
- 9551908958
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417398 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu do krioablacji zmian nowotworowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie
1.2.) Oddział zamawiającego: USK-2
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288900
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. Powstańców Wielkopolskich nr 72
1.4.2.) Miejscowość: Szczecin
1.4.3.) Kod pocztowy: 70-111
1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: m.wozniak@usk2.szczecin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk2.szczecin.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d44c6ed-8fa1-4624-97eb-030c0f0ca775
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417398
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00158648
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Instrument na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności (RRF). Zwiększenie dostępności do nowoczesnego leczenia onkologicznego w USK nr 2 PUM w Szczecinie, poprzez modernizację i zakup aparatury i wyposażenia.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu do krioablacji zmian nowotworowych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu do krioablacji zmian nowotworowych, zwanych dalej „sprzętem”.
2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu „Parametry wymagane” (zał. 2 do SWZ, zwany dalej również jako „FPW”), formularz ten winien bezwzględnie być złożony wraz z formularzem oferty (zał. 1 do SWZ, zwany dalej również jako „FO”).
3. Zamawiający wymaga aby zaoferowany sprzęt stanowił wyrób medyczny – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm., dalej: „UoWM”), wprowadzony do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami.
4. Zamawiający wymaga aby Wykonawca realizując przedmiot umowy działał zgodnie z zasadą „nie czyń poważnej szkody” (DNSH), określoną w art. 17 Rozporządzenia (UE) 2020/852 w tym w szczególności:
• zapewnił, że urządzenia spełniają wymagania w zakresie energooszczędności,
• zapewnił posiadanie wymaganych certyfikatów środowiskowych,
• zapewnił minimalizację emisji i oddziaływań na środowisko,
• odebrał i zagospodarował odpady powstałe w trakcie dostawy, instalacji lub serwisowania zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami (zapobieganie, ponowne użycie, recykling, odzysk, unieszkodliwianie),
• transport i instalacja urządzeń zostały przeprowadzone w sposób minimalizujący wpływ na środowisko.
5. Zamawiający w danym postępowaniu nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie składa się z 1 zadania. Postępowanie dotyczy zakupu jednego typu sprzętu.
6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych
3.9.) Główny kod CPV: 33165000-4 - Przyrządy do kriochirurgii i krioterapii
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BOSTON SCIENTIFIC POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 012401907
4.3.3.) Ulica: Al. Jana Pawła II 22
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 00-133
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 594000 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00193794/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-08
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 594000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |