Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy parkingu wraz z miejscem ukrycia kategorii U-2
Gmina Solec Kujawski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417453
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417453/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-02 09:34
- Lokalizacja
- Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3da9d5d7-390f-4bef-89fd-42a7f298417f
- Identyfikator
- 5542892492
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417453 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy parkingu wraz z miejscem ukrycia kategorii U-2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Solec Kujawski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350702
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 23 Stycznia 7
1.5.2.) Miejscowość: Solec Kujawski
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-050
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: n.sieracka@soleckujawski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mst-solec-kujawski.rbip.mojregion.info
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/soleckujawski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy parkingu wraz z miejscem ukrycia kategorii U-22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3da9d5d7-390f-4bef-89fd-42a7f298417f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417453
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332746
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) inwentaryzację terenu w zakresie niezbędnym dla prawidłowego zaprojektowania obiektów;
2) inwentaryzację drzewostanu wraz z projektem zabezpieczeń i ewentualnym projektem wycinki;
3) opracowanie i dostarczenie Zamawiającemu do uzgodnienia dwóch wariantów projektu wstępnego;
4) konsultacje zaproponowanych rozwiązań z Zamawiającym;
5) wykonanie i dostarczenie Zamawiającemu kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na podstawie zatwierdzonego przez Zamawiającego projektu wstępnego, w tym:
a) opracowanie projektu budowlanego (PB) wraz z określeniem zakresu robót budowlanych niezbędnych do wykonania, w tym:
projektu zagospodarowania terenu (PZT),
projektu architektoniczno-budowlanego (PAB),
projektu technicznego (PT),
dla wszystkich branż objętych zamówieniem;
b) sporządzenie projektów branżowych związanych z usunięciem bądź przebudową w niezbędnym zakresie kolizji istniejących urządzeń i sieci z projektowanym obiektem;
c) opracowanie projektu wykonawczego (PW),
d) opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych w zakresie robót objętych projektem;
e) opracowanie części kosztowej zawierającej przedmiar robót oraz kosztorys inwestorski dla robót objętych projektem;
f) wykonania opracowań uzupełniających niezbędnych do uzyskania opinii, postanowień i decyzji wymaganych przez ustawę z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo budowlane;
6) uzyskanie wszystkich wymaganych warunków, decyzji, opinii, uzgodnień i sprawdzeń rozwiązań projektowych oraz dokumentów w zakresie wynikającym z przepisów prawa lub wymagań uprawnionych podmiotów uzgadniających projekty i wydających decyzje, w tym m.in.:
a) uzyskanie warunków technicznych przyłączenia obiektu do sieci oraz opracowanie projektu tych przyłączy wraz z uzyskaniem wymaganych zezwoleń na ich realizację;
b) uzyskanie warunków technicznych na likwidację kolizji z istniejącymi sieciami uzbrojenia oraz opracowanie projektu usunięcia tych kolizji wraz z uzyskaniem wymaganych zezwoleń na ich realizację;
c) uzyskanie decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego lub warunków zabudowy;
d) uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (jeżeli będzie wymagana);
e) uzyskanie decyzji zezwalającej na usunięcie kolidujących z inwestycją drzew i krzewów;
f) uzyskanie zgody na przeniesienie miejsca pamięci narodowej w postaci pomnika, kolidującego z inwestycją (jeżeli będzie wymagana) lub umieszczenie pamiątkowej tablicy;
g) uzyskanie zgody na badania archeologiczne itp. (jeżeli będzie wymagana);
h) uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę;
7) czynny udział w postępowaniu przetargowym planowanym przez Zamawiającego na roboty budowlane wykonywane na podstawie zleconej niniejszym zamówieniem dokumentacji
4.5.3.) Główny kod CPV: 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 270600,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 602700,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 270600,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PL+ Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7882002624
7.3.3) Ulica: Ul. Jana Matejki 5/5
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 60-766
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 270600,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |