Sukcesywne dostawy artykułów sypkich dla SPZOZ w Choszcznie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Choszcznie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417446
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417446/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-02 09:31
Lokalizacja
Choszczno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0ba6ebde-3695-4ec2-95c4-da008a6eaf24
Identyfikator
5941248545
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty spożywcze

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417446 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywne dostawy artykułów sypkich dla SPZOZ w Choszcznie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Choszcznie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210373543

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: M. Niedziałkowskiego 4 A

1.4.2.) Miejscowość: Choszczno

1.4.3.) Kod pocztowy: 73-200

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.4.7.) Numer telefonu: 95 765 87 43

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@spzozchoszczno.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzozchoszczno.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ba6ebde-3695-4ec2-95c4-da008a6eaf24

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417446

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00221381

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Sukcesywne dostawy artykułów sypkich dla SPZOZ w Choszcznie

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów sypkich dla SPZOZ w Choszcznie.
2. Przedmiot zamówienia, ilości zamówienia określone są w formularzu asortymentowo – cenowym – Załączniki nr 2 do SWZ

3.9.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-03

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Hurtownia Spożywcza Janmark Sp.j. Janusz Piotrowski, Jakub Kępiński,

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5990204878

4.3.3.) Ulica: Podmiejska 21a

4.3.4.) Miejscowość: Gorzów Wlkp.

4.3.5.) Kod pocztowy: 66-400

4.3.6.) Województwo: lubuskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 201128,47 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00262999/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-03

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 174095,70 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Zawarto aneks 1/2026 na podstawie art. 454 ust. 1 (w odwrotności) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( Dz.U. 2024.1320 z póź. zm.) w związku z nieprzewidzianymi w chwili zawierania Umowy okolicznościami. Aneks dotyczył wydłużenia trwania umowy z 12 do 14 miesięcy.
2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy