Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych na budynkach zlokalizowanych w Gdańsku- Letnicy i Gdańsku- Ujeścisku

Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417450
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417450/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-02 09:33
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f00b5324-ff5a-4cb1-8cff-f8d472c1d56c
Identyfikator
5842054884
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Słoneczne moduły fotoelektryczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417450 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych na budynkach zlokalizowanych w Gdańsku- Letnicy i Gdańsku- Ujeścisku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191330479

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Wilanowska 2a

1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.4.3.) Kod pocztowy: 80-809

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gtbs@gtbs.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gtbs.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f00b5324-ff5a-4cb1-8cff-f8d472c1d56c

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417450

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 58/2026 201871-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Grant OZE przyznawany i obsługiwany przez Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) w ramach Krajowego Planu Odbudowy (KPO)

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych na budynkach zlokalizowanych w Gdańsku- Letnicy i Gdańsku- Ujeścisku

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiot zamówienia obejmuje między innymi dostawę i montaż fabrycznie nowych paneli fotowoltaicznych, wykonanie instalacji, podłączenie instalacji do sieci elektrycznej, przeprowadzenie wszelkich przewidzianych wymaganiami Zamawiającego i przepisami prawa odbiorów, pomiarów i prób warunkujących rozruch, przekazanie instalacji fotowoltaicznej do użytkowania i eksploatacji, w tym zgłoszenie do OSD, przeszkolenie personelu Zamawiającego, wykonywanie przeglądów gwarancyjnych, serwisów, konserwacji i regulacji dotyczących przedmiotu umowy w okresie gwarancji (bez dodatkowego wynagrodzenia).

3.9.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-10

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

42 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Bytomski Zakład Usług Górniczych sp. z o.o.

4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Intelus Inwestycje sp. z o.o.

4.3.3.) Ulica: Młodego Górnika 2b

4.3.4.) Miejscowość: Zabrze

4.3.5.) Kod pocztowy: 41-808

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 417960 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz.U. S: 112/2026 405204-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-11

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 417960 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy