Usługa wykonania nowych prefabrykowanych fundamentów wraz z elementem montażowym oraz transportu wykonanych fundamentów wraz z ich montażem/instalacją w OPP w Krakowie
Zarząd Dróg Miasta Krakowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417458
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417458/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-02 09:35
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-117dfd16-795d-476f-af49-32fdc49f5e29
- Identyfikator
- 6792597429
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417458 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługa wykonania nowych prefabrykowanych fundamentów wraz z elementem montażowym oraz transportu wykonanych fundamentów wraz z ich montażem/instalacją w OPP w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Miasta Krakowa
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357116163
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Centralna 53
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 31-586
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.7.) Numer telefonu: (12) 6167416
1.4.8.) Numer faksu: (12) 6167417
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdmk.krakow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdmk.krakow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-117dfd16-795d-476f-af49-32fdc49f5e29
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417458
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00322434
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługa wykonania nowych prefabrykowanych fundamentów wraz z elementem montażowym oraz transportu wykonanych fundamentów wraz z ich montażem/instalacją w OPP w Krakowie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
a) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu nowych prefabrykowanych fundamentów wraz z elementem montażowym oraz transportu wykonanych fundamentów wraz z ich montażem/instalacją w OPP w Krakowie,
b) Zamawiający opisał przedmiot zamówienia za pomocą następujących dokumentów:
• Projektowane postanowienia umowy (PPU), tj. załącznik nr 2 do SWZ,
• Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), tj. załącznik nr 6 do SWZ,
c) Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji na okres minimum 12 miesięcy, maksymalnie na okres 24 miesięcy.
Oferty zawierające okres gwarancji krótszy niż 12 miesięcy, zostaną odrzucone jako nie spełniające wymagań SWZ
d) W przypadku wystąpienia w którymkolwiek załączniku do SWZ nazw producenta, znaków towarowych, norm, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów odniesienia produkty można zastąpić równoważnymi. Za rozwiązania równoważne Zamawiający uzna takie rozwiązania, które umożliwiają uzyskanie efektu założonego przez Zamawiającego za pomocą innych rozwiązań technicznych. Za rozwiązania równoważne nie można uznać rozwiązania identycznego (tożsamego), a jedynie takie, które w porównywanych cechach wskazuje dokładnie tą samą lub bardzo zbliżoną wartość użytkową. Poprzez wskazanie nazw producenta, znaków towarowych, norm, aprobat czy systemów odniesienia Zamawiający miał na celu określenie minimalnych parametrów jakościowych i cech użytkowych, jakim muszą odpowiadać towary, aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Poprzez zapis dotyczący minimalnych wymagań parametrów jakościowych, Zamawiający rozumie wymagania towarów zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów, i tym podobnych. Operowanie przykładowymi nazwami producenta, ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania.
3.9.) Główny kod CPV: 38730000-1 - Parkometry
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
51214000-5 - Usługi instalowania parkometrów
44114200-4 - Produkty betonowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PM3D S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8762459770
4.3.3.) Ulica: Fordońska 2
4.3.4.) Miejscowość: Bydgoszcz
4.3.5.) Kod pocztowy: 85-085
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 269985,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00374395/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-13
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 269419,20 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |