Dostawa produktów leczniczych - Poliheksanid 0,08% (0,8 mg/ml)

Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417462
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417462/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-02 09:36
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-78e8c263-d9d3-4b31-83f7-f561d3b131db
Identyfikator
1132168300
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty farmaceutyczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417462 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa produktów leczniczych - Poliheksanid 0,08% (0,8 mg/ml)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016084355

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Sierakowskiego 13

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 03-709

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@spkso.waw.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spkso.waw.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78e8c263-d9d3-4b31-83f7-f561d3b131db

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417462

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa produktów leczniczych - Poliheksanid 0,08% (0,8 mg/ml)

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa Poliheksanidu 0,8mg/ml, krople do oczu, do wskazanego pomieszczenia mieszczącego się w siedzibie Samodzielnego Publicznego Klinicznego Szpitala Okulistycznego w Warszawie

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-15

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Urtica Sp. z.o. o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8942556799

4.3.3.) Ulica: Krzemieniecka 120

4.3.4.) Miejscowość: Wrocław

4.3.5.) Kod pocztowy: 54-613

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 498945,14 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: OJ S 75/2026 263240-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-27

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Aneks obowiązujący od 01.07.2026 r. obniżający cenę ze względu na objęcie leku refundacja NFZ.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Aneks obowiązujący od 01.07.2026 r. obniżający cenę ze względu na objęcie leku refundacja NFZ.

5.4.6.) Wartość zmiany: 58356,26

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 440588,85 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy - Dostawy