Dostawa cz. 2 wyposażenia mobilnego pogotowia ekologicznego w ramach projektu „Mobilne Pogotowie Ekologiczne – rozwój bazy dydaktycznej CEEiRJ– Zespół Placówek Oświatowych w Szczecinku”.
Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior - Zespół Placówek Oświatowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417505
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417505/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-02 09:47
- Lokalizacja
- Szczecinek, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-84839696-4fbe-4a19-b1b3-1357807e9749
- Identyfikator
- 6731903085
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Komputery przenośneUrządzenia głośnikoweUrządzenia do pomiaru natężenia hałasuUrządzenia do pomiaru natężenia dźwiękuUrządzenia multimedialneSprzęt dydaktycznyKamery cyfroweRóżny sprzęt komputerowy
Wykonawcy
4 przyznane
"PILTECH" SEBASTIAN KOWALSKI SPÓŁKA JAWNAPiła, PL · lot 0
51 520,55 PLN"PILTECH" SEBASTIAN KOWALSKI SPÓŁKA JAWNAPiła, PL · lot 1
9690,65 PLN"PILTECH" SEBASTIAN KOWALSKI SPÓŁKA JAWNAPiła, PL · lot 2
32 108,01 PLN"PILTECH" SEBASTIAN KOWALSKI SPÓŁKA JAWNAPiła, PL · lot 3
34 171,1 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417505 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa cz. 2 wyposażenia mobilnego pogotowia ekologicznego w ramach projektu „Mobilne Pogotowie Ekologiczne – rozwój
bazy dydaktycznej CEEiRJ– Zespół Placówek Oświatowych w Szczecinku”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior - Zespół Placówek Oświatowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367991584
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 2
1.5.2.) Miejscowość: Szczecinek
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-400
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.tadzik@eco.szczecinek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.eco.szczecinek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-84839696-4fbe-4a19-b1b3-1357807e97491.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa cz. 2 wyposażenia mobilnego pogotowia ekologicznego w ramach projektu „Mobilne Pogotowie Ekologiczne – rozwójbazy dydaktycznej CEEiRJ– Zespół Placówek Oświatowych w Szczecinku”.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84839696-4fbe-4a19-b1b3-1357807e9749
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417505
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00388419/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa wyposażenia mobilnego pogotowia ekologicznego.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach projektu „Mobilne Pogotowie Ekologiczne – rozwój bazy dydaktycznej CEEiRJ-ZPO w Szczecinku”, współfinansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021 – 2027,Priorytetu 2 Fundusze Europejskie na rzecz zielonego Pomorza Zachodniego Działanie 2.23 Ochrona przyrody i jej zasobów.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00453267
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Dostawa wyposażenia mobilnego pogotowia ekologicznego cz 2.
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 130196,09 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 105850,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4. Zestaw sprzętu multimedialnego4.5.3.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32342000-2 - Urządzenia głośnikowe
4.5.5.) Wartość części: 51520,55 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
6. Zestaw mierników powietrza i hałasu4.5.3.) Główny kod CPV: 38434300-9 - Urządzenia do pomiaru natężenia hałasu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38434200-8 - Urządzenia do pomiaru natężenia dźwięku
4.5.5.) Wartość części: 9690,65 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
8. Zestaw multimedialny - interaktywna podłoga i ściana4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny
4.5.5.) Wartość części: 32108,01 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
10. Zestaw kamer4.5.3.) Główny kod CPV: 38651600-9 - Kamery cyfrowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
4.5.5.) Wartość części: 34171,10 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 51520,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 51520,55 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51520,55 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PILTECH Sebastian Kowalski Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7640100501
7.3.3) Ulica: ul. Witosa 16 ab
7.3.4) Miejscowość: Piła
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51520,55 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9690,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9690,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9690,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PILTECH Sebastian Kowalski Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7640100501
7.3.3) Ulica: ul. Witosa 16 ab
7.3.4) Miejscowość: Piła
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9690,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 32108,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 32108,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 32108,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PILTECH Sebastian Kowalski Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7640100501
7.3.3) Ulica: ul. Witosa 16 ab
7.3.4) Miejscowość: Piła
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 32108,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 34171,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 34171,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 34171,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PILTECH Sebastian Kowalski Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7640100501
7.3.3) Ulica: ul. Witosa 16 ab
7.3.4) Miejscowość: Piła
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 34171,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |