Sukcesywne dostawy wyrobów mięsnych do Aresztu Śledczego w Krasnymstawie

Areszt Śledczy w Krasnymstawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417520
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417520/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-02 09:50
Lokalizacja
Krasnystaw, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cce47d9e-d866-4574-b8f4-717a867f79e7
Identyfikator
5641040734
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WieprzowinaPodrobyTłuszcze zwierzęceKaszanka i inne wędliny krwisteWędliny drobiowe

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO NOWAKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSławno, PL · lot 0
87 307,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417520 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy wyrobów mięsnych do Aresztu Śledczego w Krasnymstawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Areszt Śledczy w Krasnymstawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320928

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Poniatowskiego 27

1.5.2.) Miejscowość: Krasnystaw

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-300

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: as_krasnystaw@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://askrasnystaw.bip.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cce47d9e-d866-4574-b8f4-717a867f79e7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne dostawy wyrobów mięsnych do Aresztu Śledczego w Krasnymstawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cce47d9e-d866-4574-b8f4-717a867f79e7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417520

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00338763/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Sukcesywne dostawy wyrobów mięsnych do Aresztu Śledczego w Krasnymstawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00366076

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: D/Kw.2232.12.2026.MW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów mięsnych do Aresztu Śledczego w Krasnymstawie – w
ilościach i asortymencie wskazanym poniżej:
Przedmiot zamówienia j.m. Ilość
1. Łopatka wieprzowa bez kości kg 30
2. Wątroba wieprzowa kg 700
3. Smalec kg 200
4. Kiełbasa zwyczajna kg 1500
5. Kiełbasa mortadela kg 1800
6. Kiełbasa parówkowa kg 500
7. Parówki cienkie kg 1300
8. Luncheon Meat kg 380
9. Pieczeń wiedeńska kg 350
10. Kaszanka gryczana kg 100
11. Przysmak śniadaniowy kg 180
12. Kiełbasa szynkowa kg 15
13. Mielonka drobiowa kg 220
14. Serdelki drobiowe kg 150
15. Kanapkowa drobiowa kg 100
16. Blok drobiowy kg 10
17. Mortadela drobiowa kg 1400

4.5.3.) Główny kod CPV: 15113000-3 - Wieprzowina

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15114000-0 - Podroby

15412100-0 - Tłuszcze zwierzęce

15131134-3 - Kaszanka i inne wędliny krwiste

15131135-0 - Wędliny drobiowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 87307,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 89129,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 87307,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Przetwórstwa Mięsnego Nowakowski Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7681838528

7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa

7.3.5) Kod pocztowy: 26-332

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 87307,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-08-17 do 2027-02-17
2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy