Zaplanowanie i przeprowadzenie kampanii informacyjno-edukacyjnej dotyczącej neutralności klimatycznej.

POWIAT WŁODAWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417523
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417523/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-09-02 09:51
Lokalizacja
Włodawa, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6eb98598-6d8a-4685-b475-65324267a879
Identyfikator
5651437752
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi reklamowe i marketingoweUsługi w zakresie promocjiUsługi reklamoweMateriały reklamoweArtykuły informacyjne i promocyjneUsługi zaprowiantowania innych przedsiębiorstw lub instytucjiUsługi dostarczania posiłkówUsługi dowożenia posiłków

Wykonawcy

3 przyznane

VOID SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
32 687,3 PLN
VOID SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 1
41 463 PLN
MUZEUM - ZESPÓŁ SYNAGOGALNY WE WŁODAWIEWłodawa, PL · lot 2
11 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417523 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zaplanowanie i przeprowadzenie kampanii informacyjno-edukacyjnej dotyczącej neutralności klimatycznej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WŁODAWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198190

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Józefa Piłsudskiego 24

1.5.2.) Miejscowość: Włodawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-200

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.wlodawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiatwlodawski.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1335492

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zaplanowanie i przeprowadzenie kampanii informacyjno-edukacyjnej dotyczącej neutralności klimatycznej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6eb98598-6d8a-4685-b475-65324267a879

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417523

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047499/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Zaplanowanie i przeprowadzenie kampanii informacyjno-edukacyjnej dot. neutralności klimatycznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane jest w związku z projektem pn. „System doradztwa sprzyjający osiągnięciu neutralności klimatycznej w Powiecie Włodawskim” w ramach Działania 3.2 Dostosowanie do zmian klimatu i zapobiegania powodziom i suszy Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 w formie finansowania UE ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00313916

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WO.272.2.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 78533,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Opracowanie projektu kampanii – zakres, grafiki, slogany.
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu opracowania, projektowania i produkcji materiałów informacyjno-edukacyjnych wraz z realizacją usług drukarskich, poligraficznych, dystrybucji materiałów i umieszczeniu w przestrzeni publicznej.
Wykonanie zamówienia w ramach części 1 zostało podzielone na 4 etapy:
4.1.1. Etap A: Opracowanie 6 haseł - motywów przewodnich kampanii dotyczących następujących dziedzin aktywności:
1) Właściwe rozpalanie i użytkowanie pieców na paliwo stałe, stosowanie ogrzewania nisko i bezemisyjnego.
2) Tworzenie naturalnej zieleni w otoczeniu – promocja rodzimych gatunków drzew, zakątków dzikiej przyrody, zieleni wysokiej.
3) Gospodarka wodą w gospodarstwie domowym, a także zagospodarowywanie wód opadowych
4) Stosowanie energetyki odnawialnej i oszczędnych odbiorników prądu
5) Zagospodarowywanie odpadów organicznych przez produkcję kompostu i stosowanie go w ogrodzie, prowadzenie ogrodów naturalnych, ograniczenie wytwarzania odpadów
6) Ograniczenie emisji transportowych - promocja transportu publicznego, rowerowego, pojazdów elektrycznych, hybrydowych lub niskoemisyjnych
4.1.2.Etap B: Wykonanie projektów graficznych zgodnych z ideą projektu umieszczonych potem na: 1. stendach o wymiarze 125cm (podstawa) x 240 cm (wysokość) - 6 rodzajów projektów graficznych zgodnych z tematyką haseł.
2. plakatach wielkości A2 (420x594 mm) w miejscach u użyteczności publicznej w poszczególnych gminach powiatu włodawskiego - 6 rodzajów projektów graficznych zgodnych z tematyką haseł
3. materiałach promocyjnych: torbach, wachlarzach, butelkach, stosownie do rodzaju tychże opisanych w części 2.
4.1.3. Etap C: Informacja w przestrzeni publicznej – plakaty, rolap.
4.1.4. Etap D: Informacja w przestrzeni publicznej – artykuły prasowe.
Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia każdego etapu części 1 zawiera ust. 4.1 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

79341000-6 - Usługi reklamowe

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.5.) Wartość części: 36200,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia dla części 2 obejmuje: wykonanie i dostarczenie 450 kompletów gadżetów promocyjno-edukacyjnych z nadrukami i hasłami projektu. Każdy komplet składa się z: 1 szt. torby płóciennej dużej (plażowej), 1 szt. torby płóciennej małej, 1 szt. wachlarza oraz 1 szt. butelki na wodę. Wszystkie gadżety wchodzące w skład kompletów muszą zostać wykonane w podziale na 3 odrębne wersje graficzno-kolorystyczne (Wersja Jasna, Wersja Czarna oraz Wersja Kolorowa Letnia), opracowane w ramach Części 1. B zamówienia – tj. dokładnie po 150 sztuk każdego gadżetu w danej wersji kolorystycznej (Łącznie: 450 szt. toreb dużych, 450 szt. toreb małych, 450 szt. wachlarzy, 450 szt. do mniejszych butelek). W pkt 4.2.2. SWZ opisano szczegółową specyfikację techniczną gadżetów oraz technologię nadruku. W pkt 4.2.3. zawarto wymagania ogólne i środowiskowe dot. części 2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

22462000-6 - Materiały reklamowe

79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

4.5.5.) Wartość części: 24000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Organizacja zaplecza (w tym usługi kateringowej) konferencji inaugurującej kampanię promocyjno-edukacyjną. Wykonawca jest zobowiązany do zapewnienia i kompleksowego przygotowania sali konferencyjnej zlokalizowanej na terenie miasta Włodawa, przystosowanej do obsługi około 90 uczestników (w tym prelegentów oraz zaproszonych gości). Sala musi spełniać następujące standardy techniczne i logistyczne opisane w pkt 4.3.1. SWZ, w pkt. 4.3.2. Szczegółowe wymagania dotyczące usługi cateringowej oraz w pkt 4.3.3. Standardy jakościowe, obsługowe i ekologiczne (Zero Waste) .

4.5.3.) Główny kod CPV: 79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55523000-2 - Usługi zaprowiantowania innych przedsiębiorstw lub instytucji

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

4.5.5.) Wartość części: 18333,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30135,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 40400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 32687,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Void Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 366399429

7.3.3) Ulica: ul. Sanocka

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-315

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 32687,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 35547,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 71574,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41463,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Void Sp. z o. o., ul. Sanocka 17C/2, 61-315 Poznań

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 366399429

7.3.3) Ulica: ul. Sanocka

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-315

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41463,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 46195,27 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Muzeum – Zespół Synagogalny we Włodawie

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 000900672

7.3.3) Ulica: ul. Czerwonego Krzyża

7.3.4) Miejscowość: Włodawa

7.3.5) Kod pocztowy: 22-200

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi