Dostawa produktów leczniczych, materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417544
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417544/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-02 09:55
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3a9a3a52-ce1e-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
9532582266
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Środki obniżające krzepliwość krwiProdukty lecznicze do terapii tarczycyŚrodki przeciwnowotworoweŚrodki przeciwbóloweNeuroanaleptykiŚrodki przeciwepileptyczneŚrodki oftalmologiczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417544 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa produktów leczniczych, materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy

1.2.) Oddział zamawiającego: Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340517145

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Ujejskiego 75

1.4.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.4.3.) Kod pocztowy: 85-168

1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@biziel.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.biziel.umk.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a9a3a52-ce1e-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417544

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/S 063-187528

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa produktów leczniczych, materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych

Umowa dla części nr 7

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem umowy jest sprzedaż i dostarczenie w zakresie: grupy 7 – Leki przeciwzakrzepowe.

3.9.) Główny kod CPV: 33621100-0 - Środki obniżające krzepliwość krwi

Umowa dla części nr 12

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem umowy jest sprzedaż i dostarczanie w zakresie grupy 12 – Terapia chorób tarczycy.

3.9.) Główny kod CPV: 33642300-5 - Produkty lecznicze do terapii tarczycy

Umowa dla części nr 17

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem umowy jest sprzedaż i dostarczenie w zakresie: grupy 17-Pozostałe leki przeciwnowotworowe-inhibitory kinazy białkowej.

3.9.) Główny kod CPV: 33652100-6 - Środki przeciwnowotworowe

Umowa dla części nr 25

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem umowy jest sprzedaż i dostarczenie w zakresie grupy 25 – Leki przeciwbólowe.

3.9.) Główny kod CPV: 33661200-3 - Środki przeciwbólowe

Umowa dla części nr 26

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem umowy jest sprzedaż i dostarczenie w zakresie: grupy 26 – Leki psychostymulujące i nootropowe.

3.9.) Główny kod CPV: 33661600-7 - Neuroanaleptyki

Umowa dla części nr 27

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem umowy jest sprzedaż i dostarczenie w zakresie: grupy 27 – Leki przeciwpadaczkowe.

3.9.) Główny kod CPV: 33661300-4 - Środki przeciwepileptyczne

Umowa dla części nr 31

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem umowy jest sprzedaż i dostarczenie w zakresie: grupy 31 – Leki oftalmologiczne.

3.9.) Główny kod CPV: 33662100-9 - Środki oftalmologiczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-14

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

18 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Salus International Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6340125442

4.3.3.) Ulica: ul. Gen. Kazimierza Pułaskiego 9

4.3.4.) Miejscowość: Katowice

4.3.5.) Kod pocztowy: 40-273

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 172869,37 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 449184-2023-PL

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-01-14

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 198693,99 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy