DOSTAWA DWÓCH NOWYCH ŁADOWAREK TELESKOPOWYCH WRAZ Z OSPRZĘTEM DO ZUOK W DŁUGOSZYNIE

CELOWY ZWIĄZEK GMIN CZG-12

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417548
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417548/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-02 09:55
Lokalizacja
Długoszyn, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f0b7aa53-fb84-4ae9-a79d-1e281be0e36c
Identyfikator
5981429460
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ładowarki jezdne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417548 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
DOSTAWA DWÓCH NOWYCH ŁADOWAREK TELESKOPOWYCH WRAZ Z OSPRZĘTEM DO ZUOK W DŁUGOSZYNIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: CELOWY ZWIĄZEK GMIN CZG-12

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210601240

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Długoszyn 80

1.4.2.) Miejscowość: Długoszyn

1.4.3.) Kod pocztowy: 69-200

1.4.4.) Województwo: lubuskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.4.7.) Numer telefonu: 957559371

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@czg12.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czg12.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0b7aa53-fb84-4ae9-a79d-1e281be0e36c

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417548

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 58-202618

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

DOSTAWA DWÓCH NOWYCH ŁADOWAREK TELESKOPOWYCH WRAZ Z OSPRZĘTEM DO ZUOK W DŁUGOSZYNIE

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch nowych ładowarek teleskopowych wraz z osprzętem do ZUOK w Długoszynie.
2. Klasyfikacja wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
34144710-8 ładowarki jezdne.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ.
4. Warunki wykonania zamówienia zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 34144710-8 - Ładowarki jezdne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2026-05-21 do 2026-08-27

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EWPA Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7771739474

4.3.3.) Ulica: ul. Poznańska 152

4.3.4.) Miejscowość: Komorniki

4.3.5.) Kod pocztowy: 62-052

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1351339,50 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 102-367238

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-26

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1351339,50 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy