Remont hali lodowiska na Stadionie Miejskim w Piasecznie
Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417576
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417576/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-02 10:02
- Lokalizacja
- Piaseczno, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eef7709f-8388-4b45-af95-9851965f8d21
- Identyfikator
- 1231210962
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417576 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont hali lodowiska na Stadionie Miejskim w Piasecznie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891289
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Piaseczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@piaseczno.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaseczno.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eef7709f-8388-4b45-af95-9851965f8d211.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont hali lodowiska na Stadionie Miejskim w Piasecznie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eef7709f-8388-4b45-af95-9851965f8d21
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417576
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00369913
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: spr. 70/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest:
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Remont hali lodowiska na Stadionie Miejskim w Piasecznie”, obejmujących modernizację istniejącej hali o wymiarach ok. 38,00 × 18,00 m i wysokości od ok. 5,15 m do 8,50 m. Zakres zamówienia obejmuje demontaż istniejącego pokrycia dachowego i obudowy ścian z blachy trapezowej, ocenę stanu technicznego konstrukcji stalowej wraz z wykonaniem niezbędnych napraw, wzmocnień i zabezpieczenia antykorozyjnego oraz wykonanie nowej obudowy ścian z płyt warstwowych. W ramach zadania należy również wykonać nowe przykrycie hali w technologii pneumatycznej wraz z kompletnym systemem utrzymania nadciśnienia, niezbędnymi instalacjami, automatyką oraz robotami wykończeniowymi i towarzyszącymi. Realizacja zamówienia ma zapewnić poprawę stanu technicznego obiektu, zwiększenie bezpieczeństwa użytkowania oraz dostosowanie hali do dalszej eksploatacji jako całorocznego obiektu sportowo-rekreacyjnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 256 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ Zamawiający w wyniku analizy pytań otrzymanych w toku postępowania, zdecydował o zmianie sposobu wykonania przedmiotu zamówienia.| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |