SZP/243-181/2026 Dostawa zintegrowanego zestawu pomiarowego w ramach projektu „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”.

POLITECHNIKA WROCŁAWSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417618
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417618/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-02 10:11
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e161effa-a014-4f2d-8255-d4548c3b9a5b
Identyfikator
000001614
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Cyfrowy sprzęt kartograficznyUrządzenia do przesyłu danychGlobalne systemy nawigacji i pozycjonowania (GPS lub równorzędne)Specjalistyczne przyrządy optyczne

Wykonawcy

1 przyznane

DOMINIK RYŻKATymowa 103a, PL · lot 0
610 478,21 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417618 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
SZP/243-181/2026 Dostawa zintegrowanego zestawu pomiarowego w ramach projektu „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WROCŁAWSKA

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zakupów i Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001614

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: wyb. Stanisława Wyspiańskiego 27

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-370

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mateusz.synowka@pwr.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przetargi.pwr.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e161effa-a014-4f2d-8255-d4548c3b9a5b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

SZP/243-181/2026 Dostawa zintegrowanego zestawu pomiarowego w ramach projektu „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e161effa-a014-4f2d-8255-d4548c3b9a5b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417618

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00620025/32/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.72 Zintegrowany zestaw pomiarowy do bezpośredniego i zdalnego monitorowania zmian położenia i kształtu obiektów naturalnych i antropogenicznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

przedmiot zamówienia został dofinansowany z Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021 – 2027, Priorytet 1 Fundusze Europejskie na rzecz przedsiębiorczego Dolnego Śląska. Działanie 1.1. Rozwój jednostek naukowych, Typ 1.1.A Inwestycje w rozwój publicznej infrastruktury badawczej – projekt pt: „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego "(nr FEDS.01.01-IZ.00-0003/24).

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303291

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZP/243-181/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zintegrowanego zestawu pomiarowego do bezpośredniego
i zdalnego monitorowania zmian położenia i kształtu obiektów naturalnych i antropogenicznych w ramach projektu „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”.
CPV 30220000-7 Cyfrowy sprzęt kartograficzny
32260000-3 Urządzenia do przesyłu danych
38112100-4 Globalne systemy nawigacji i pozycjonowania (GPS lub równorzędne)
38636000-2 Specjalistyczne przyrządy optyczne
Zamawiający oświadcza, że przedmiot zamówienia został dofinansowany z Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021 – 2027, Priorytet 1 Fundusze Europejskie na rzecz przedsiębiorczego Dolnego Śląska. Działanie 1.1. Rozwój jednostek naukowych, Typ 1.1.A Inwestycje w rozwój publicznej infrastruktury badawczej – projekt pt: „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego "(nr FEDS.01.01-IZ.00-0003/24).

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ.
3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ.
4. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, ul. Na Grobli 15, 50-421 Wrocław, budynek L-1, pok. 090.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30220000-7 - Cyfrowy sprzęt kartograficzny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32260000-3 - Urządzenia do przesyłu danych

38112100-4 - Globalne systemy nawigacji i pozycjonowania (GPS lub równorzędne)

38636000-2 - Specjalistyczne przyrządy optyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 610478,21 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 658050,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 610478,21 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Geosystem Dominik Ryzka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387187487

7.3.4) Miejscowość: Tymowa

7.3.5) Kod pocztowy: 59-330

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-09-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 610478,21 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy