USŁUGA PRZEPROWADZENIA SZKOLENIA PN.: „PRACA SOCJALNA Z OSOBAMI UZALEŻNIONYMI”
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417600
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417600/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-02 10:07
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-58525624-05a9-4d0a-aafc-da8261c6b9de
- Identyfikator
- 8133485443
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417600 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
USŁUGA PRZEPROWADZENIA SZKOLENIA PN.: „PRACA SOCJALNA Z OSOBAMI UZALEŻNIONYMI”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180193953
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Hetmańska 9
1.4.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.4.3.) Kod pocztowy: 35-045
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: m.gil@rops.rzeszow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.rops.rzeszow.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58525624-05a9-4d0a-aafc-da8261c6b9de
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417600
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie na usługi społeczne i inne szczególne usługi: - wartość zamówienia wyrażona w złotych jest mniejsza niż równowartość kwoty 750 000 euro, nie mniejsza jednak niż równowartość kwoty określonej w art. 359 pkt 2 ustawy
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00221946
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
USŁUGA PRZEPROWADZENIA SZKOLENIA PN.: „PRACA SOCJALNA Z OSOBAMI UZALEŻNIONYMI”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia szkolenia pn.: „Praca socjalna z osobami uzależnionymi” w związku z realizacją zadania Samorządu Województwa Podkarpackiego w zakresie szkolenia zawodowego kadr pomocy społecznej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ – stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EDU - IT AUGUSTYN, PIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNA
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133675853
4.3.3.) Ulica: HETMAŃSKA 62/3
4.3.4.) Miejscowość: RZESZÓW
4.3.5.) Kod pocztowy: 35-078
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 32224,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00307813/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 32224,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |