Modernizacja/remont dróg dojazdowych do pól w Gminie Bolesław
GMINA BOLESŁAW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417611
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417611/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-02 10:09
- Lokalizacja
- Bolesław, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3fb0fc8d-1e27-457b-babe-ccd1cb5eb2dc
- Identyfikator
- 8711770280
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417611 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja/remont dróg dojazdowych do pól w Gminie Bolesław
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA BOLESŁAW
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660855
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: 68
1.4.2.) Miejscowość: Bolesław
1.4.3.) Kod pocztowy: 33-220
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: k.cygan@boleslaw.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.boleslaw.com.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3fb0fc8d-1e27-457b-babe-ccd1cb5eb2dc
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417611
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00280426
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja/remont dróg dojazdowych do pól w Gminie Bolesław
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Wykonanie drogi
Droga w miejscowości Bolesław nr działki 1011/1,1011/2 w miejscowości Bolesław, km 0+000 do 0+500
Droga w miejscowości Świebodzin nr działki 664, km 0+000 do 0+441
3.9.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
1 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Kompleksowe Utrzymanie Dróg Mariusz Biedroński
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8711554636
4.3.4.) Miejscowość: Olesno
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 278279,74 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00343000/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W trakcie realizacji umowy dokonano zmian gdyż istniejaca nawierzchnia uległa deformacji
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
W trakcie realizacji umowy dokonano zmian gdyż istniejaca nawierzchnia uległa deformacji więc postanowiono zerwać nawierzchnię i nałozyć warstwę profilowo-wiążącą i ścieralna jak w dokumentacji projektowej.
5.4.6.) Wartość zmiany: 309603,50
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 309603,50 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |