„Wykonanie oraz dostawa artykułów promocyjnych drukowanych i gadżetów logowanych w ramach projektu „Szwajcaria Chodzieska – miejsce, w którym chce się żyć!” – część 1/2026”

GMINA MIEJSKA W CHODZIEŻY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417622
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417622/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-09-02 10:13
Lokalizacja
Chodzież, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8b4c5d44-646f-4a71-a476-c63e78624d69
Identyfikator
6070059823
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Artykuły informacyjne i promocyjneMateriały reklamoweUsługi związane z drukowaniemUsługi drukowania i dystrybucji

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417622 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
„Wykonanie oraz dostawa artykułów promocyjnych drukowanych i gadżetów logowanych w ramach projektu „Szwajcaria Chodzieska – miejsce, w którym chce się żyć!” – część 1/2026”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA W CHODZIEŻY

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570790992

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Ignacego Jana Paderewskiego 2

1.4.2.) Miejscowość: Chodzież

1.4.3.) Kod pocztowy: 64-800

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadmiejski@chodziez.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chodziez.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b4c5d44-646f-4a71-a476-c63e78624d69

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417622

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00189487

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie finansowane jest w ramach Polsko-Szwajcarskiego Program Rozwoju Miast który jest finansowany z mechanizmu Drugiej Edycji Szwajcarskiej Pomocy Finansowej dla wybranych państw członkowskich Unii Europejskiej.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Wykonanie oraz dostawa artykułów promocyjnych drukowanych i gadżetów logowanych w ramach projektu „Szwajcaria Chodzieska – miejsce, w którym chce się żyć!” – część 1/2026”

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Wykonanie oraz dostawa artykułów promocyjnych drukowanych i gadżetów logowanych w ramach projektu „Szwajcaria Chodzieska – miejsce, w którym chce się żyć!” – część 1/2026
Część 2. Naniesienie oznakowania (np. logo projektu, logotypy programu, grafika) na gadżety reklamowe oraz ich dostawa.

3.9.) Główny kod CPV: 39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

22462000-6 - Materiały reklamowe

79820000-8 - Usługi związane z drukowaniem

79824000-6 - Usługi drukowania i dystrybucji

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-13

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

7 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Agencja Reklamy Eureka Plus Barbara Fedorowicz Ryszard Fedorowicz

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8131359042

4.3.3.) Ulica: ul. 3 Maja 11/10

4.3.4.) Miejscowość: Rzeszów

4.3.5.) Kod pocztowy: 35-030

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 26820,27 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00243297/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-01

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 26820,27 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi