Budowa ogólnodostępnej, publicznej małej infrastruktury w miejscowości Siennica Różana
Gmina Siennica Różana
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417665
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417665/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-02 10:23
- Lokalizacja
- Siennica Różana, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-306de615-e109-4821-b10e-3f34a7916d05
- Identyfikator
- 5641688375
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417665 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ogólnodostępnej, publicznej małej infrastruktury w miejscowości Siennica Różana
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Siennica Różana
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197925
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Siennica Różana 265A
1.5.2.) Miejscowość: Siennica Różana
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-304
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@siennica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.siennica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-306de615-e109-4821-b10e-3f34a7916d051.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ogólnodostępnej, publicznej małej infrastruktury w miejscowości Siennica Różana2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-306de615-e109-4821-b10e-3f34a7916d05
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417665
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00071809/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa ogólnodostępnej, publicznej małej infrastruktury w miejscowości Siennica Różana
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie dofinansowane jest w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS) - komponent Wdrażanie LSR (koszty kwalifikowalne)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321891
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Budowa ogólnodostępnej, publicznej małej infrastruktury w miejscowości Siennica Różana” w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS) - komponent Wdrażanie LSR (koszty kwalifikowalne)
Zakres podstawowy świadczenia wykonawcy obejmuje w szczególności:
1. Zadanie nr 1 pn.: „Budowa Siennickiej strefy wypoczynku” obejmujące m.in. budowę:
1) altany ogrodowej,
2) składu na drewno opałowe,
3) kręgu ogniskowego z ławkami i alejki parkowej o nawierzchni mineralnej z lampami parkowymi,
4) fontanny pływającej,
5) przeprowadzenie podczas realizacji inwestycji wykopaliskowych badań archeologicznych w zakresie odpowiadającym zakresowi robót ziemnych po uprzednim uzyskaniu przez Wykonawcę odrębnego pozwolenia Lubelskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków (Delegatury WUOZ w Chełmie) na prowadzenie badań archeologicznych art. 36, ust.1, pkt 5 ustawy z dnia 23.07.2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (Dz. U. z 2020 r. poz. 282 z późn. zm.).
2. Szczegółowy zakres oraz sposób wykonania robót budowlanych określają:
1) Specyfikacja warunków zamówienia wraz z załącznikami,
2) Dokumentacja projektowa, stanowiąca Załącznik nr 1 do SWZ, na którą składają się:
a) Projekt zagospodarowania terenu,
b) Projekt architektoniczno – budowlany,
c) Przedmiary robót,
d) Decyzja Starosty Krasnostawskiego NR AB.6740.131.2026 z dnia 26 maja 2026 r. o zatwierdzeniu projektu zagospodarowania terenu oraz projektu architektoniczno-budowlanego i udzieleniu pozwolenia na budowę,
e) Decyzja Wójta Siennica Różana nr GK.6733.18.2025 z dnia 29 grudnia 2025 r. o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego,
f) Decyzja Lubelskiego Konserwatora Zabytków nr CH-II.5146.3.18.MW1 z 18 listopada 2025 r.,
g) Decyzja Lubelskiego Konserwatora Zabytków nr CH-II.5146.3.18.MW2 z 13 marca 2026 r.,
h) Informacja dotycząca Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia,
3) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB),
3. W przypadku rozbieżności w dokumentacji wiążące są zapisy wg następującej hierarchii dokumentów:
1) Dokumentacja projektowa,
2) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (STWiORB),
3) Przedmiary robót.
Przedmiary robót załączone do SWZ mają charakter pomocniczy. Wykonawca zobowiązany jest do dokładnego sprawdzenia ilości robót z dokumentacją projektową wskazaną w ust. 3 pkt 2 oraz SWZ. Z uwagi na to, że umowa na roboty jest umową ryczałtową w przypadku wystąpienia w trakcie prowadzenia robót większej ilości robót w jakiejkolwiek pozycji przedmiarowej nie będzie mogło to być uznane za roboty dodatkowe z żądaniem dodatkowego wynagrodzenia. Ewentualny brak w przedmiarze robót, robót koniecznych do wykonania wynikających z dokumentacji projektowej wskazanej w ust. 3 pkt 2 oraz SWZ, nie zwalnia Wykonawcy od obowiązku ich wykonania w cenie umownej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45422000-1 - Roboty ciesielskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 260760,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 784346,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 260760,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: U.R.B BRUK BUD Jarosław Jagiełło
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5641751814
7.3.3) Ulica: Kościuszki
7.3.4) Miejscowość: Kraśniczyn
7.3.5) Kod pocztowy: 22-310
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 260760,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |