Nadzór inwestorski nad 3 zadaniami o symbolach UE, UJ, UN
Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417639
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417639/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-02 10:18
- Lokalizacja
- Nowy Targ, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b257625-a714-45c2-bb7e-bc13e448de6e
- Identyfikator
- 491931399
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Nadzór nad robotami budowlanymi
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417639 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Nadzór inwestorski nad 3 zadaniami o symbolach UE, UJ, UN
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarzad Dróg w Nowym Targu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491931399
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Szpitalna 14
1.4.2.) Miejscowość: Nowy Targ
1.4.3.) Kod pocztowy: 34-400
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.4.7.) Numer telefonu: 182662888
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.pzd@nowotarski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzd.nowotarski.org.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b257625-a714-45c2-bb7e-bc13e448de6e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417639
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00630027
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Nadzór inwestorski nad 3 zadaniami o symbolach UE, UJ, UN
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn. „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1675K Jabłonka – Lipnica Mała w miejscowości Lipnica Mała” o symbolu UE (Część I) w specjalności (branży):
a) drogowej,
b) elektrycznej,
c) telekomunikacyjnej;
3.9.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-02
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-224.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): FIRMA PROJEKTOWO USŁUGOWA JÓZEF ŚWIDERSKI
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 734 107 87 16
4.3.3.) Ulica: MARCINKOWICE 308
4.3.4.) Miejscowość: MARCINKOWICE
4.3.5.) Kod pocztowy: 33-393
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 8200,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00193170/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 8200,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |