„Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby stołówki Przedszkola Publicznego w Tuchowie w okresie od lutego do sierpnia 2026 roku – Zadanie nr 3.

Przedszkole Publiczne w Tuchowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417661
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417661/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-02 10:23
Lokalizacja
Tuchów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1b863dda-8a88-48df-bf8f-872383006aaa
Identyfikator
9930181756
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty spożywczeDrożdżeProdukty mleczarskie

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417661 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
„Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby stołówki Przedszkola Publicznego w Tuchowie w okresie od lutego do sierpnia 2026 roku – Zadanie nr 3.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Przedszkole Publiczne w Tuchowie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 852652697

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Szpitalna 2

1.4.2.) Miejscowość: Tuchów

1.4.3.) Kod pocztowy: 33-170

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.4.7.) Numer telefonu: 14 6525387

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole@przedszkoletuchow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przedszkoletuchow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b863dda-8a88-48df-bf8f-872383006aaa

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417661

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00098283

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby stołówki Przedszkola Publicznego w Tuchowie w okresie od lutego do sierpnia 2026 roku – Zadanie nr 3.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Różne art. spożywcze. Produkty powinna charakteryzować: świeżość, dobry smak po otwarciu produktów, powinny być dostarczane w oryginalnych, nienaruszonych opakowaniach zawierających oznaczenia fabryczne. Przyprawy: o zapachu świeżym po otwarciu produktów, bez oznak spleśnienia, grudek, produkty gotowane sypkie, bez sklejania się twarde sprężyste, produkty z puszek bez pleśni, mętnej konsystencji. Wszystkie artykuły suche powinny być pakowane w czyste opakowania jednostkowe przeznaczone do kontaktu z żywnością chroniące zawartość przed uszkodzeniem. Powinny być suche, bez obecności szkodników oraz uszkodzeń przez nich wyrządzonych, bez śladów pleśni czy wilgoci.
Jaja czyste, bez pęknięć, muszą być oznakowane weterynaryjnym numerem zakładu produkcyjnego. W dniu dostawy do Zamawiającego nie będą starsze niż 7 dni od daty pakowania. Wielkość: L . Przewożone zgodnie z wymogami HACCP i przepisami sanitarno- epidemiologicznymi. Dostarczane artykuły spożywcze muszą przy każdej dostawie posiadać wszystkie niezbędne dokumenty wymagane przepisami prawa w zakresie produktów żywnościowych.

Szczegółowy wykaz produktów i ich ilość określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik do SWZ

3.9.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

15898000-9 - Drożdże

15500000-3 - Produkty mleczarskie

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-24

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2026-02-24 do 2026-08-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PHUP "AGA" Stanisław Stanosz

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8731005364

4.3.3.) Ulica: ul. Kochanowskiego 43

4.3.4.) Miejscowość: Tarnów

4.3.5.) Kod pocztowy: 33-100

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 43804,62 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00127844/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 34575,61 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy