Remont i przebudowa budynku Prokuratury Rejonowej w Strzelcach Krajeńskich
Prokuratura Okręgowa w Gorzowie Wielkopolskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417691
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417691/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-02 10:32
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d28afd06-f32f-45bf-b518-004c5701c724
- Identyfikator
- 5991170035
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417691 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa budynku Prokuratury Rejonowej w Strzelcach Krajeńskich
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Prokuratura Okręgowa w Gorzowie Wielkopolskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000569496
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Moniuszki 2
1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.pogwk@prokuratura.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/po-gorzow-wielkopolski
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d28afd06-f32f-45bf-b518-004c5701c7241.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i przebudowa budynku Prokuratury Rejonowej w Strzelcach Krajeńskich2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d28afd06-f32f-45bf-b518-004c5701c724
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417691
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00088709/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont i przebudowa budynku Prokuratury Rejonowej w Strzelcach Krajeńskich
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360896
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie negocjacji bez ogłoszenia na podstawie: art. 301 ust. 1 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Postępowanie prowadzone jest w trybie negocjacji bez ogłoszenia na podstawie art. 301 ust. 1 pkt 2 w związku z art. 300 i art. 208 ust. 1 ustawy z dn. 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (t.j. Dz.U. 2026 poz. 793). Tryb ten zastosowano ponieważ uprzednio prowadzone postępowanie w trybie podstawowym zostało unieważnione z powodu braku ofert oraz w związku z brakiem istotnych zmian pierwotnych warunków zamówienia.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3038-7.261.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Remont i przebudowa budynku Prokuratury Rejonowej w Strzelcach Krajeńskich”, w tym:
I. Zakres A - Remont budynku Prokuratury Rejonowej w Strzelcach Krajeńskich
1. Wzmocnienie konstrukcji stropu nad sekretariatem.
2. Elementy budowlane piwnic.
3. Elementy budowlane parteru.
4. Elementy budowlane piętra.
5. Oświetlenie ewakuacyjno- awaryjne.
6. Elewacja.
7. Rozbudowa istniejących tablic rozdzielczych.
8. System Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN).
II. Zakres B - Przebudowa budynku Prokuratury Rejonowej w Strzelcach Krajeńskich
1. Przebudowa poddasza i konstrukcji stropu nad I piętrem.
2. Sieć elektryczna poddasza.
3. Klimatyzacja poddasza.
4. Przebudowa systemu grzewczego.
5. Przeniesienie i wyposażenie archiwum.
6. Przeniesienie i wyposażenie serwerowni.
7. System telewizji dozorowej (STD)– monitoring obiektu.
8. Przyłącze umożliwiające podłączenie mobilnego agregatu prądotwórczego.
III. wykonanie Dokumentacji Powykonawczej (DP), zawierającej m.in.:
• DP- architektura i konstrukcja- 1 egz. w wersji papierowej oraz 1 egz. w wersji elektronicznej,
• DP- branża elektryczna- 1 egz. w wersji papierowej oraz 1 egz. w wersji elektronicznej,
• DP- branża sanitarna- 1 egz. w wersji papierowej oraz 1 egz. w wersji elektronicznej, potwierdzonej podpisem przez projektantów i inspektorów nadzoru.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
44232000-5 - Drewniane konstrukcje dachowe
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45432120-1 - Instalowanie nawierzchni podłogowych
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45421132-8 - Instalowanie okien
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1697400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2337000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1697400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FENIKS Anna Miziniak- Piątkowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 387634199
7.3.3) Ulica: Orla 6
7.3.4) Miejscowość: Glinik
7.3.5) Kod pocztowy: 66-446
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1697400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 130 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |