Przeglądy nurkowe
URZĄD MORSKI W SZCZECINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417702
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417702/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-02 10:34
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e532bb16-f049-482a-ab16-d3076f9d6d5b
- Identyfikator
- 8520409053
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi nurkowe
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417702 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Przeglądy nurkowe
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MORSKI W SZCZECINIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145017
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: pl. Stefana Batorego 4
1.4.2.) Miejscowość: Szczecin
1.4.3.) Kod pocztowy: 70-207
1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.4.7.) Numer telefonu: 48 914403423
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ums.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ums.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e532bb16-f049-482a-ab16-d3076f9d6d5b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417702
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00204401
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przeglądy nurkowe
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Cz. II – Przegląd podwodnych części konstrukcji hydrotechnicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1B i 1BB do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 98363000-5 - Usługi nurkowe
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Cz. III - Przegląd podwodnych części konstrukcji hydrotechnicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1C i 1CC do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 98363000-5 - Usługi nurkowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): NUREK-TECHNIKA SŁAWOMIR ZYGMUNT RADASZEWSKI
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8512013145
4.3.3.) Ulica: ul.1-go Maja 15/10
4.3.4.) Miejscowość: Szczecin
4.3.5.) Kod pocztowy: 71-627
4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 67000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00296516/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-10
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 67000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |