Realizacja usług w postaci zajęć dla dzieci oraz zajęć rodzinnych w ramach realizacji projektu „Rodzinne Harmonie”

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417722
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417722/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-09-02 10:39
Lokalizacja
Goleniów, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-503be59d-244a-4575-9d57-a2da3e8d8ad2
Identyfikator
8561580252
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417722 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Realizacja usług w postaci zajęć dla dzieci oraz zajęć rodzinnych w ramach realizacji projektu „Rodzinne Harmonie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811768934

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Pocztowa 43

1.4.2.) Miejscowość: Goleniów

1.4.3.) Kod pocztowy: 72-100

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pcpr-goleniow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcprgoleniow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-503be59d-244a-4575-9d57-a2da3e8d8ad2

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417722

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie na usługi społeczne i inne szczególne usługi: - wartość zamówienia wyrażona w złotych jest mniejsza niż równowartość kwoty 750 000 euro, nie mniejsza jednak niż równowartość kwoty określonej w art. 359 pkt 2 ustawy

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00449315

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Rodzinne Harmonie” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Realizacja usług w postaci zajęć dla dzieci oraz zajęć rodzinnych w ramach realizacji projektu „Rodzinne Harmonie”

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Część 2 – Zajęcia kulinarne dla rodzin „Zdrowie na talerzu”:
a) Zamówienie obejmuje zajęcia kulinarne dla rodzin – wspólne gotowanie w poszukiwaniu różnych smaków – kuchnie świata, zdrowe jedzenie/ zero waste
b) przedmiot zamówienia obejmuje 10 warsztatów kulinarnych (każdy z warsztatów obejmuje grupę składającą się z max 15 osób dorosłych i dzieci ),
c) terminy warsztatów będą ustalane z Zamawiającym. Zajęcia odbywać się będą w piątki ( od godziny 15 ), soboty ( 10-15) , niedziele (10-15),
d) czas trwania zajęć to 5 godzin,
e) jedna godzina warsztatów kulinarnych trwa 45 minut,
f) miejscem realizacji zajęć jest miasto Goleniów lub miejsce oddalone od Goleniowa do 20 km ,
g) zamawiający zapewnia transport uczestników do miejsca zajęć,
h) miejsce realizacji zamówienia musi posiadać stanowisko do gotowania (przygotowywania posiłków – miejsce do pracy) oraz miejsce do spożycia przygotowanych posiłków,
i) Wykonawca w ofercie uwzględnia następujące składowe:
 Koszty prowadzącego zajęcia,
 Koszty wynajmu Sali (kuchni) z wyposażeniem umożliwiającym przygotowanie posiłków (gotowanie potraw) do prowadzenia zajęć,
 Koszty artykułów spożywczych niezbędnych do prowadzenia zajęć.
j) Wykonawca po zakończeniu każdego ze spotkań przekaże Zamawiającemu następujące dokumenty:
• sprawozdanie z realizacji,
• dokumentację fotograficzną (z uwzględnieniem RODO) z przeprowadzonych zajęć min. 2 max 5 zdjęć w formie elektronicznej na adres e-mail: sekretariat@pcpr-goleniow.pl z każdego spotkania,

3.9.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-03

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-12-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Monika Bochenko - Chrzanowska

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6692000892

4.3.3.) Ulica: Energetyków 2

4.3.4.) Miejscowość: Szczecin

4.3.5.) Kod pocztowy: 70-656

4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 22990 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00565868/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-08

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 22990 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi