Prace geodezyjne polegające na dostosowaniu bazy ewidencji gruntów i budynków do obow. przepisów poprzez założenie ewidencji budynków i lokali oraz aktualizację użytków gruntowych pod budynkami II

POWIAT TURECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417724
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417724/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-09-02 10:40
Lokalizacja
Turek, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5677a128-0dba-4a39-9c1a-be0c212fe964
Identyfikator
6681940189
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjneUsługi pomiaroweUsługi przetwarzania danychUsługi wprowadzania danychUsługi odwzorowania cyfrowego

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417724 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Prace geodezyjne polegające na dostosowaniu bazy ewidencji gruntów i budynków do obow. przepisów poprzez założenie ewidencji budynków i lokali oraz aktualizację użytków gruntowych pod budynkami II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIAT TURECKI

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311018982

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Kaliska 59

1.4.2.) Miejscowość: Turek

1.4.3.) Kod pocztowy: 62-700

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@turek.starostwo.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiat.turek.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5677a128-0dba-4a39-9c1a-be0c212fe964

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417724

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00303297

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Prace geodezyjne polegające na dostosowaniu bazy ewidencji gruntów i budynków do obow. przepisów poprzez założenie ewidencji budynków i lokali oraz aktualizację użytków gruntowych pod budynkami II

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia będą prace geodezyjne polegające na aktualizacji bazy danych ewidencji gruntów i budynków budynkami dla obrębu Tokary Pierwsze Id 302704_2.0023 położonego w Gminie Kawęczyn polegające na aktualizacji bazy danych ewidencji gruntów i budynków, w tym :
a) pomiar brakujących lub zmienionych budynków niewykazanych w ewidencji gruntów i budynków,
b) wykaz zmian danych ewidencyjnych dotyczący budynku - dla wszystkich budynków,
c) aktualizację bazy danych punktów adresowych,
d) aktualizację bazy danych ewidencji lokali - sporządzenie kartotek dla wszystkich lokali,
e) aktualizację bazy danych w zakresie konturów użytków,
f) pomiar obiektów budowlanych trwale związanych z istniejącymi budynkami EGIB,
(które to budynki wymagają modyfikacji położenia) takich jak: taras, weranda, wiatrołap, schody, podpora, rampa, wjazd do podziemia, podjazd dla osób niepełnosprawnych.

Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w opisie przedmiotu zamówienia – załączniki nr 1 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (projekt umowy) dla wszystkich części postępowania– załącznik nr 9 SWZ .

3.9.) Główny kod CPV: 71300000-1 - Usługi inżynieryjne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

71355000-1 - Usługi pomiarowe

72310000-1 - Usługi przetwarzania danych

72312000-5 - Usługi wprowadzania danych

71354100-5 - Usługi odwzorowania cyfrowego

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-12-04

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Geodezyjne Dawid Tutak

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 527299407

4.3.3.) Ulica: Chocim 1

4.3.4.) Miejscowość: Kawęczyn

4.3.5.) Kod pocztowy: 62-704

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 17998,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00358076/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 0,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

W dniu 28.08.2026 r. rozwiązano umowę o dzieło nr GEOŚ.273.26.2026 zawartą w dniu 22.07.2026 zawartą między Zamawiającym Powiatem Tureckim z siedzibą w Turku oraz Wykonawcą - Panem Dawidem Tutakiem prowadzącym działalność pod firmą Usługi Geodezyjne Dawid Tutak w Chocimiu gm. Kawęczyn
2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi