Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych oraz odpadów opakowaniowych wraz z najmem prasy do odpadów
SZPITAL GŁOGOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417761
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417761/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-02 10:48
- Lokalizacja
- Głogów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-be442f2c-7964-43f4-ab68-3b91fde97984
- Identyfikator
- 6932175190
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417761 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych oraz odpadów opakowaniowych wraz z najmem prasy do odpadów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL GŁOGOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308784
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 15
1.5.2.) Miejscowość: Głogów
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szpital.glogow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.glogow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpitalglogow.ezamawiajacy.pl/react/my-procedure/1/3059491.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych oraz odpadów opakowaniowych wraz z najmem prasy do odpadów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be442f2c-7964-43f4-ab68-3b91fde97984
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417761
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342258
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/29/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
a) usługa odbioru i wywozu odpadów komunalnych stałych nieprasowanych i prasowanych, wytwarzanych przez Szpital Głogowski sp. z o.o. z trzech lokalizacji: Szpital - ulica Kościuszki 15, Przychodnia Specjalistyczna - ulica Kościuszki 15A, Hospicjum Głogowskie – ulica Paulinów 2.
b) najem 1szt prasy na odpady (prasokontener).
c) usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów opakowaniowych gromadzonych selektywnie w workach typu Big Bag, obejmująca odpady o kodach: 15 01 01 – opakowania z papieru i tektury, 15 01 02 – opakowania z tworzyw sztucznych, 15 01 06 – zmieszane odpady opakowaniowe, 15 01 07 – opakowania ze szkła z dwóch lokalizacji: Szpital - ulica Kościuszki 15, Przychodnia Specjalistyczna - ulica Kościuszki 15A.
2. Przedmiot zamówienia stanowi jedno niepodzielne zadanie.
3. W celu gromadzenia odpadów opisanych w pkt. „a” powyżej Wykonawca dostarczy Zamawiającemu zamykane od góry kontenery, w celu gromadzenia odpadów w pkt. „c” powyżej Wykonawca dostarczy Zamawiającemu worki typu Big Bag.
4. Zamawiający wskaże Wykonawcy miejsce podstawienia kontenerów na czas trwania umowy w następujących ilościach:
• 1 szt. - o pojemności od 7 m³ do 10 m³ (Hospicjum Głogowskie)
• 6 szt. - o pojemności od 1100 l (wózki) (Przychodnia Specjalistyczna)
5. Zamawiający wskaże Wykonawcy miejsce podstawienia pojemników do selektywnej zbiórki odpadów w następujących ilościach:
• Papier i makulatura – o poj. 0,12 m3 – 3 szt,
• Tworzywa sztuczne – o poj. 1,1 m3 – 2 szt, 0,24 m3 – 1 szt,
• Opakowania ze szkła - o poj. 1,1 m3 – 1 szt, 0,24 m3 – 2 szt,
• Odpady biodegradowalne - o poj. 0,12 m3 – 3 szt.
6. Zamawiający wskaże również miejsce podstawienia worków typu Big Bag w następujących ilościach:
• 5 szt. - Przychodnia Specjalistyczna
• 5 szt. - Szpital
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
90512000-9 - Usługi transportu odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 773364,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 773364,36 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 773364,36 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GPK Głogów sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6931936882
7.3.4) Miejscowość: Głogów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 773364,36 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |