Zabudowa wiaty dla budynku hali sortowni odpadów komunalnych w Regionalnym Zakładzie Utylizacji Odpadów Komunalnych w Machnaczu
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ "SANIKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417790
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417790/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-02 10:55
- Lokalizacja
- Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d07c73dc-08ad-41bb-99fe-e294d8900b05
- Identyfikator
- 8880205921
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417790 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zabudowa wiaty dla budynku hali sortowni odpadów komunalnych
w Regionalnym Zakładzie Utylizacji Odpadów Komunalnych w Machnaczu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ "SANIKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910041776
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Komunalna 4
1.5.2.) Miejscowość: Włocławek
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: saniko@saniko.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.saniko.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d07c73dc-08ad-41bb-99fe-e294d8900b051.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zabudowa wiaty dla budynku hali sortowni odpadów komunalnychw Regionalnym Zakładzie Utylizacji Odpadów Komunalnych w Machnaczu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d07c73dc-08ad-41bb-99fe-e294d8900b05
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417790
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335865
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZ.ZP.09/10/07/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 338416,95 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z zabudową istniejącej wiaty wjazdowej hali segregacji odpadów komunalnych w Regionalnym Zakładzie Utylizacji Odpadów Komunalnych w Machnaczu [dalej:RZUOK], polegających w szczególności na zabudowie wiaty w osiach 7–11/D–E budynku hali sortowni.
2. Wiata przeznaczona do zabudowy znajduje się w miejscowości Machnacz 41, nr 87-800 gm. Brześć Kujawski na działce 192/2.
3. Zakres rzeczowy zamówienia (zakres podstawowy):
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1) zabudowę istniejącej wiaty stalowej ażurową obudową z blachy perforowanej (blacha falista perforowana R3T5, montowana pionowo do zetowników mocowanych do istniejącej konstrukcji stalowej wiaty), stanowiącą ścianę nienośną, nieocieploną;
2) wykonanie i montaż konstrukcji stalowych z profili zamkniętych pod:
• bramy wjazdowe rolowane,
• drzwi wejściowe/ewakuacyjne z hali,
• otwór i konstrukcję pod drzwi sprężarkowni;
3) dostawę i montaż bram wjazdowych rolowanych z napędem elektrycznym (bramy rolowane stalowe w kolorze zgodnym z kolorystyką bram funkcjonujących na obiekcie RZUOK w Machnaczu, montowane na podkonstrukcji stalowej do istniejących słupów – wymiary
i szczegóły zgodnie z projektem technicznym; dopuszcza się korektę wymiarów po zwymiarowaniu na budowie);
4) dostawę i montaż drzwi wejściowych (ewakuacyjnych) aluminiowych z hali, bez możliwości zamknięcia na klucz, oraz wykonanie konstrukcji stalowej pod te drzwi;
5) wykonanie konstrukcji stalowej pod istniejące drzwi sprężarkowni i odpowiednie włączenie ich w projektowaną obudowę wiaty;
6) przeniesienie istniejących rur spustowych na zewnątrz nowej obudowy z blachy, z zachowaniem istniejących średnic;
7) podłączenie bram rolowanych do istniejącej instalacji elektrycznej w hali – w tym prowadzenie kabli z rozdzielnicy w hali w osłonie (arocie) mocowanej do konstrukcji wiaty, zgodnie z wytycznymi producenta bram;
8) wykonanie wszystkich robót towarzyszących, tymczasowych i odtworzeniowych niezbędnych do prawidłowego wykonania inwestycji oraz uzyskania kompletnego, zdatnego do użytkowania efektu.
Nie przewiduje się zmiany ukształtowania terenu, nowych utwardzeń, zmian posadzki, instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej ani odrębnej kanalizacji deszczowej poza zakresem wynikającym z przeniesienia rur spustowych.
4. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania techniczne, materiały, sposób wykonania i odbioru robót określają następujące dokumenty:
- Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – „Konstrukcje budowlane stalowe” (STWiORB),
- Projekt Techniczny wraz z wszystkimi załącznikami i rysunkami,
- Przedmiar Robót,
- Opis techniczny bram rolowanych dla wiaty w hali segregacji odpadów komunalnych w RZUOK w Machnaczu,
- inne dokumenty wskazane w SWZ i dokumentacji projektowej.
5. Wszystkie roboty należy prowadzić z uwzględnieniem faktu, iż inwestycja realizowana jest na terenie czynnego zakładu, przy zachowaniu ciągłości jego funkcjonowania, zasad BHP oraz przepisów ochrony przeciwpożarowej.
6. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji robót zgodnie z ww. dokumentami, obowiązującymi przepisami prawa, Polskimi Normami oraz zasadami wiedzy technicznej. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji usługi z należytą starannością, zgodnie z najlepszymi praktykami oraz ponosząc pełną odpowiedzialność za wykonywane roboty.
7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
8. Minimalny okres udzielonej gwarancji i rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia nie może być krótszy niż 36 miesięcy. Termin gwarancji stanowi kryterium oceny ofert wskazane w rozdziale XX SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 359505,21 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 359505,21 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 359505,21 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zuchowicz Andrzej Zuchowicz
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: SPES Marcin Głodek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8882201790
7.3.3) Ulica: Chełmica Duża 42
7.3.4) Miejscowość: Chełmica Duża
7.3.5) Kod pocztowy: 87-811
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 359505,21 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 105 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |