Modernizacja budynku Starostwa Powiatowego w Olsztynie
Powiat Olsztyński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417772
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417772/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-02 10:50
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a51e6f14-3be6-46d3-901a-5feb1024e0f8
- Identyfikator
- 7393851648
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417772 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Starostwa Powiatowego w Olsztynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Olsztyński
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742669
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Bema 5
1.4.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.4.3.) Kod pocztowy: 10-516
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.4.7.) Numer telefonu: 895210564
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-olsztynski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat-olsztynski.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a51e6f14-3be6-46d3-901a-5feb1024e0f8
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417772
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00521773
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja budynku Starostwa Powiatowego w Olsztynie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach inwestycji pn. Modernizacja budynku Starostwa Powiatowego w Olsztynie.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót budowlanych:
1) roboty budowlane w pomieszczeniach nr 300 a,b,c Wydziału Budżetu i Finansów, w toalecie i na korytarzu na piętrze III;
2) roboty budowlane w pomieszczeniach na parterze Sali Sesyjnej;
3) roboty budowlane polegające na naprawie zewnętrznego gzymsu budynku Starostwa Powiatowego od ulicy Kopernika.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia będący Załącznikiem nr 1 do SWZ stanowi Dokumentacja Projektowa w zakresie wskazanym w przedmiarach robót.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45442100-8 - Roboty malarskie
45432130-4 - Pokrywanie podłóg
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45262522-6 - Roboty murarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-12
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Budowlane MARYBUD Marianna Kwiatkowska
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7391024355
4.3.3.) Ulica: 1 Maja 6
4.3.4.) Miejscowość: Olsztyn
4.3.5.) Kod pocztowy: 10-118
4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 776126,63 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00108601/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Roboty zamienne i dodatkowe oraz wydłużenie terminu realizacji umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wykonanie następujących robót budowlanych :
1). roboty budowlane w pomieszczeniach nr 300 a,b,c Wydziału Budżetu i Finansów, w toalecie i na korytarzu na piętrze III;
2). roboty budowlane w pomieszczeniach na parterze Sali Sesyjnej
3) roboty budowlane polegające na naprawie zewnętrznego gzymsu budynku Starostwa Powiatowego od ulicy Kopernika
5.4.6.) Wartość zmiany: 26197,14
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 802323,77 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Nie naliczono kar umownych.| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |