Dostawa materiałów niezbędnych do wykonania remontu 3 pomostów

33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417783
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417783/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-02 10:53
Lokalizacja
Powidz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7a689119-1246-46d0-bd2a-6f3e513a5010
Identyfikator
6670004670
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)Różne produkty gotowe i elementy z nimi związane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417783 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa materiałów niezbędnych do wykonania remontu 3 pomostów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 310188854

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Powidz-Osiedle 6

1.4.2.) Miejscowość: Powidz

1.4.3.) Kod pocztowy: 62-430

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.4.7.) Numer telefonu: 261544261

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: 33bltr.przetargi@ron.mil.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://33bltr.wp.mil.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a689119-1246-46d0-bd2a-6f3e513a5010

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417783

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00080814

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa materiałów niezbędnych do wykonania remontu 3 pomostów

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów niezbędnych do wykonania remontu 3 pomostów. szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2 do SWZ – „Formularz cenowy” oraz załącznik 3 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia"

3.9.) Główny kod CPV: 44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

44400000-4 - Różne produkty gotowe i elementy z nimi związane

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-30

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-03-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Polskie Przedsiębiorstwo Drzewne Piotr Toporzysz

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5681600702

4.3.4.) Miejscowość: Zambski Kościelne 57

4.3.5.) Kod pocztowy: 07-215

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 176555,30 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00200964/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-15

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmiana terminu realizacji na podstawie par 14 ust 2 pkt 1 li a umowy , gdyz wystąpiły okoliczności niezależne od stron

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zmiana terminu realizacji umowy z 31.03.2026 r na termin 15.04.2026 r

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 176555,30 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy