Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby stołówki Przedszkola Publicznego w Tuchowie w okresie od stycznia do sierpnia 2026 roku

Przedszkole Publiczne w Tuchowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417803
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417803/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-02 10:57
Lokalizacja
Tuchów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-77bb0f75-18cd-46e5-bf14-80dda1d6c8aa
Identyfikator
9930181756
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Owoce, warzywa i podobne produkty

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417803 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby stołówki Przedszkola Publicznego w Tuchowie w okresie od stycznia do sierpnia 2026 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Przedszkole Publiczne w Tuchowie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 852652697

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Szpitalna 2

1.4.2.) Miejscowość: Tuchów

1.4.3.) Kod pocztowy: 33-170

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.4.7.) Numer telefonu: 146525387

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole@przedszkoletuchow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przedszkoletuchow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77bb0f75-18cd-46e5-bf14-80dda1d6c8aa

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417803

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00039873

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby stołówki Przedszkola Publicznego w Tuchowie w okresie od stycznia do sierpnia 2026 roku

Umowa dla części nr 5

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa świeżych owoców i warzyw. Produkty powinny być wysokiej jakości, niezwiędnięte, bez uszkodzeń zewnętrznych, o intensywnym kolorze, skórze lśniącej, miąższu soczystym. Warzywa korzenne- korzenie powinny być jędrne, niepopękane, bez uszkodzeń przez szkodniki, bez plam. Warzywa- klasy pierwszej, nie powinny być zaparzone, zamarznięte, zapleśniałe, Fasola- nasiona nie powinny być zbutwiałe, spleśniałe; Owoce, warzywa liściaste – bez plam, zdrowe, bez uszkodzeń i szkodników.
Szczegółowy wykaz produktów i ich ilość określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik do SWZ

3.9.) Główny kod CPV: 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-09

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2026-02-09 do 2026-08-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PPHU "ZZ" Spółka Jawna. Zbigniew Czoch Zdzisław Bałuszyński

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7342830085

4.3.3.) Ulica: Kilińskiego 58

4.3.4.) Miejscowość: Nowy Sącz

4.3.5.) Kod pocztowy: 33-300

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 16509,47 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00120668/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 14226,88 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy