Dostawa prenumeraty krajowej i zagranicznej w wersji papierowej i elektronicznej oraz dostawa danych on-line na potrzeby Ośrodka Studiów Wschodnich im. Marka Karpia.
Ośrodek Studiów Wschodnich im. Marka Karpia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417810
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417810/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-02 10:59
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-94449a55-41ec-4a0c-a9cf-821e1e5c9d1c
- Identyfikator
- 7010323406
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Gazety, dzienniki, czasopisma i magazyny
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417810 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa prenumeraty krajowej i zagranicznej w wersji papierowej i elektronicznej oraz dostawa danych on-line na potrzeby Ośrodka Studiów Wschodnich im. Marka Karpia.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Studiów Wschodnich im. Marka Karpia
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 145822072
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Koszykowa 6 a
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-564
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@osw.waw.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.osw.waw.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94449a55-41ec-4a0c-a9cf-821e1e5c9d1c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417810
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00678879
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa prenumeraty krajowej i zagranicznej w wersji papierowej i elektronicznej oraz dostawa danych on-line na potrzeby Ośrodka Studiów Wschodnich im. Marka Karpia.
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część druga (2) postępowania – Sukcesywna dostawa prenumeraty zagranicznej papierowej,
3.9.) Główny kod CPV: 22200000-2 - Gazety, dzienniki, czasopisma i magazyny
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-09-014.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EuroPress Polska Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210084307
4.3.3.) Ulica: Stągiewna 2
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 03-117
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 7951,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00062698/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-09-01
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 7951,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |