Rozbudowa oświetlenia ulicznego w Gminie Pniewy.
GMINA PNIEWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417817
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417817/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-02 11:00
- Lokalizacja
- Pniewy, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-62a9cad8-5864-47cd-b0e0-7cae4173b8f1
- Identyfikator
- 7972056581
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417817 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Rozbudowa oświetlenia ulicznego w Gminie Pniewy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA PNIEWY
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223876
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Pniewy
1.4.2.) Miejscowość: Pniewy
1.4.3.) Kod pocztowy: 05-652
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: pniewy@pniewy.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pniewy.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62a9cad8-5864-47cd-b0e0-7cae4173b8f1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417817
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00232593
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Rozbudowa oświetlenia ulicznego w Gminie Pniewy.
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Pniewy Zamówienie jest podzielone na dwie części:
Część 2 Dostawa i montaż lamp zasilanych energią odnawialną w gminie Pniewy
Gmina Pniewy realizuje tę część w oparciu o dotację z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw 2026 oraz własnych środków budżetowych.
W ramach realizacji zadania przewidziano montaż lamp solarnych, panel o mocy 100W/18V oraz montaż słupów i lamp hybrydowych solarno – wiatrowych. Pozostałe parametry zostały określone w załączniku nr 1b do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ELVOT Bogdan Uziębło
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1180152604
4.3.3.) Ulica: Szklarniowa 5D
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-077
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 105903,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00391506/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 105903,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |