Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby stołówki Przedszkola Publicznego w Tuchowie w okresie od stycznia do sierpnia 2026 roku
Przedszkole Publiczne w Tuchowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417829
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417829/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-02 11:05
- Lokalizacja
- Tuchów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-77bb0f75-18cd-46e5-bf14-80dda1d6c8aa
- Identyfikator
- 9930181756
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417829 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby stołówki Przedszkola Publicznego w Tuchowie w okresie od stycznia do sierpnia 2026 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Przedszkole Publiczne w Tuchowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 852652697
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Szpitalna 2
1.4.2.) Miejscowość: Tuchów
1.4.3.) Kod pocztowy: 33-170
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.4.7.) Numer telefonu: 146525387
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole@przedszkoletuchow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przedszkoletuchow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77bb0f75-18cd-46e5-bf14-80dda1d6c8aa
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417829
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00039873
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby stołówki Przedszkola Publicznego w Tuchowie w okresie od stycznia do sierpnia 2026 roku
Umowa dla części nr 6
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa pieczywa. Produkty muszą być świeże, chrupiące. Artykuły piekarnicze powinny być dostarczane suche, bez obecności szkodników oraz uszkodzeń przez nich wyrządzonych, bez śladów pleśni czy wilgoci, bez obcych zapachów. Nie dopuszcza się produktów uszkodzonych mechanicznie, połamanych , niewyrośniętych, zakalcowatych wewnątrz lub o zbyt ciemnym kolorze skórki.
Szczegółowy wykaz produktów i ich ilość określono w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 15811000-6 - Pieczywo
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-11
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-02-11 do 2026-08-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): "Anka" Znamirowska Spółka Jawna.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8730019329
4.3.3.) Ulica: Bogoniowice 75 B
4.3.4.) Miejscowość: Ciężkowice
4.3.5.) Kod pocztowy: 33-190
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 5630,10 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00120668/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 5174,09 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |