Kompleksowa termomodernizacja budynku komunalnego w Wejherowie w celu znaczącego zapotrzebowania energetycznego - budynek zlokalizowany przy ul. Iwaszkiewicza 27 w Wejherowie
Wejherowski Zarząd Nieruchomości Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417832
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417832/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-02 11:06
- Lokalizacja
- Wejherowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-97f7f9dc-ab3f-4f36-8679-78f910945c3c
- Identyfikator
- 192985797
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417832 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Kompleksowa termomodernizacja budynku komunalnego w Wejherowie w celu znaczącego zapotrzebowania energetycznego - budynek zlokalizowany przy ul. Iwaszkiewicza 27 w Wejherowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wejherowski Zarząd Nieruchomości Komunalnych
1.2.) Oddział zamawiającego: WZNK
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192985797
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Jana III Sobieskiego 251, 84-200 Wejherowo
1.4.2.) Miejscowość: Wejherowo
1.4.3.) Kod pocztowy: 84-200
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wznk.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wznk.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97f7f9dc-ab3f-4f36-8679-78f910945c3c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417832
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00168342
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027) w ramach projektu pn. "Termomodernizacja mieszklanych budynków komunalnych w Wejherowie" w ramach 18.ZIT21-27.TERMO - Termomodernizacja mieszkalnych budynków komunalnych w Wejherowie, Działanie FEPM.02.02 Efektywnośc energetyczna - mechanizm ZIT na terenie obszaru metropolitalnego
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Kompleksowa termomodernizacja budynku komunalnego w Wejherowie w celu znaczącego zapotrzebowania energetycznego - budynek zlokalizowany przy ul. Iwaszkiewicza 27 w Wejherowie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Kompleksowej termomodernizacji budynku komunalnego w Wejherowie w celu znaczącego obniżenia zapotrzebowania energetycznego - budynek zlokalizowany przy ul. Iwaszkiewicza 27 w Wejherowie.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) docieplenie stropodachu płaskiego,
2) docieplenie ścian zewnętrznych nadziemnych budynku wraz z wykonaniem elewacji,
3) wymianie wszystkich okien na stolarkę okienną PCV energooszczędną wraz z montażem nawiewników okiennych lub podokiennych,
4) wymianę drzwi zewnętrznych na stolarkę PCV energooszczędną,
5) wymianę drzwi między mieszkaniami a klatką schodową na energooszczędną,
6) remont kominów,
7) wykonanie ogrodów deszczowych,
8) wykonanie pełnej instalacji domofonowej w budynku,
9) wykonanie remontu korytarza wraz z modernizacją instalacji elektrycznej,
3.9.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45442100-8 - Roboty malarskie
45262650-2 - Roboty w zakresie okładania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45232140-5 - Roboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
90 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): FIRMA USŁUGOWA Mateusz Litwin
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5882185724
4.3.4.) Miejscowość: Wejherowo
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1030000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00250295/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wystąpienie robót dodatkowych.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zakres prac dodatkowych:
- Odbicie tynków przy otworach drzwiowych
- Wykonanie nadproży
- Wykonanie tynków po osadzeniu ościeżnic
5.4.6.) Wartość zmiany: 20099,94
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1050099,94 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |