Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 09 04 zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00417839
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00417839/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-09-02 11:07
Lokalizacja
Gryfino, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-23d5f753-550f-4335-b2af-15985f716107
Identyfikator
8580007476
Ostatnia aktualizacja
2026-09-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi związane z odpadami

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417839 z dnia 2026-09-02

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 09 04 zmieszane odpady
z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione
w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811195875

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Targowa 16

1.4.2.) Miejscowość: Gryfino

1.4.3.) Kod pocztowy: 74-100

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.4.7.) Numer telefonu: 91 416 30 51

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pukgryfino.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pukgryfino.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-23d5f753-550f-4335-b2af-15985f716107

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417839

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00297513

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 09 04 zmieszane odpady
z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione
w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 17 09 04 zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu innych niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03 pochodzących z terenu Gminy Gryfino - odebranych od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych.
Transport odpadów z punktu przeładunkowego zlokalizowanego w obrębie Składowiska Odpadów Komunalnych Gryfino-Wschód (działka nr 96/16 obręb Wełtyń II, Gmina Gryfino) i związane z nimi koszty dostarczenia odpadów do instalacji zagospodarowania odpadów leżą po stronie Wykonawcy.
Wykonawca zobowiązany jest do zagospodarowania odebranych od Zamawiającego odpadów, stanowiących przedmiot umowy w ramach zawartej umowy.
Wykonawcy prowadzący instalacje są obowiązani do przekazywania Zamawiającemu informacji o przekazanych im przez niego odpadach, które poddali procesowi przygotowania do ponownego użycia, recyklingu lub przekazali w tym celu innemu posiadaczowi odpadów, zgodnie z art. 9oa ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733).
W celu określenia wartości zamówienia Zamawiający wskazuje poniższe szacowane ilości odpadów, przewidywane do zagospodarowania przez Wykonawcę w okresie obowiązywania umowy:
Kod opadu - 17 09 04, Przewidywana ilość odpadów [Mg] - 350, Minimalna częstotliwość odbioru odpadów - 2 razy w miesiącu
Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany ilości odpadów przeznaczonych
do zagospodarowania w ramach zamówienia - wielkości wskazane powyżej w tabeli są ilościami wyłącznie szacunkowymi, natomiast rzeczywiste ilości odpadów przeznaczonych do zagospodarowania będą wynikały z aktualnych potrzeb Zamawiającego. Wskazana przewidywana ilość odpadów przeznaczonych do zagospodarowania nie może stanowić podstawy do wnoszenia przez Wykonawcę jakichkolwiek roszczeń w przypadku zmniejszenia ilości odpadów przekazanych przez Zamawiającego do zagospodarowania w trakcie realizacji umowy zawartej w wyniku rozstrzygnięcia niniejszego postępowania, jednakże Zamawiający gwarantuje przekazanie ilości odpadów do zagospodarowania na poziomie 30% szacunkowej ilości wskazanego w powyższej rodzaju odpadu (kod: 17 09 04).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale 3 SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-11

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Eko-Myśl

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5971516364

4.3.3.) Ulica: Dalsze 36

4.3.4.) Miejscowość: Myślibórz

4.3.5.) Kod pocztowy: 74-300

4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 283500,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00320807/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-10

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 169241,40 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi