Objęcie nadzorem autorskim i monitoringiem oprogramowania aplikacyjnego oraz zakup nowych licencji
WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY W PŁOCKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417852
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417852/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-02 11:09
- Lokalizacja
- Płock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a19a640c-6466-4d03-b72c-802b87bb0377
- Identyfikator
- 7742411908
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417852 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Objęcie nadzorem autorskim i monitoringiem oprogramowania aplikacyjnego
oraz zakup nowych licencji
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY W PŁOCKU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650070
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Medyczna 19
1.4.2.) Miejscowość: Płock
1.4.3.) Kod pocztowy: 09-400
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.4.7.) Numer telefonu: +48 24 3646323
1.4.8.) Numer faksu: +48 24 3646310
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@wszplock.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wszplock.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a19a640c-6466-4d03-b72c-802b87bb0377
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417852
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Objęcie nadzorem autorskim i monitoringiem oprogramowania aplikacyjnego
oraz zakup nowych licencji
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Objęcie nadzorem autorskim i monitoringiem oprogramowania aplikacyjnego
oraz zakup nowych licencji
3.9.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Asseco Poland Spółka Akcyjna
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 522 000 37 82
4.3.3.) Ulica: Olchowa 14
4.3.4.) Miejscowość: Rzeszów
4.3.5.) Kod pocztowy: 35-322
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 836990,40 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00335969/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-18
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
konieczność:
- wprowadzenia zmian w umowie, o których mowa w art. 455 ustawy Pzp, a w przypadku zmian o których mowa w art. 455 ust. 2 odpowiednia zmianę terminu realizacji umowy, co zostało przewidziane w umowie w § 14 ust. 2 lit. h) ;
- zmian umowy bez przeprowadzenia nowego postepowania o udzielenie zamówienia, który łączna wartość jest mniejsza niż progi unijne oraz niższa niż 10 % wartości pierwotnej umowy w przypadku zamówień na usługi, co wynika z art. 455 ust. 2 ww. ustawy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana w § 2
1. Na postawie niniejszego aneksu dokonuje się następujących zmian w umowie Nr
SZP/149/25/SZP- 48/25 z dnia 18.07.2025r:
1.1. przedłuża się termin obowiązywania umowy określony w § 6 do dnia 19.08.2026r.
1.2. zwiększa się wynagrodzenie Wykonawcy określone w § 5 ust. 1 umowy o wartość miesięcznego ryczałtu, o którym mowa w § 5 ust. 3 lit a) i b), obejmującą dodatkowy okres obowiązywania umowy od 19.07.2026 do 19.08.2026r,. wynoszącą:
- 51.540,00 zł netto
- 63.394,20 zł brutto z podatkiem VAT 23%.
5.4.6.) Wartość zmiany: 63394,20
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 836990,40 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy - Usługi |