PRZEBUDOWA DRÓG GMINNYCH UL. POPIEŁUSZKI, TETMAJERA I KOŁŁĄTAJA W KALETACH
MIASTO KALETY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417855
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417855/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-02 11:09
- Lokalizacja
- Kalety, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-742d4b9c-41eb-4e0e-a3ff-703d3d7bbced
- Identyfikator
- 6452509863
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417855 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA DRÓG GMINNYCH UL. POPIEŁUSZKI, TETMAJERA I KOŁŁĄTAJA W KALETACH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KALETY
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398706
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Żwirki i Wigury, 2
1.4.2.) Miejscowość: Kalety
1.4.3.) Kod pocztowy: 42-660
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.4.7.) Numer telefonu: 34 352 76 30
1.4.8.) Numer faksu: 34 352 76 35
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kalety.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kalety.bip.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-742d4b9c-41eb-4e0e-a3ff-703d3d7bbced
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417855
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00231784
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
PRZEBUDOWA DRÓG GMINNYCH UL. POPIEŁUSZKI, TETMAJERA I KOŁŁĄTAJA W KALETACH
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
CZĘŚĆ I – Przebudowa drogi gminnej ulicy Popiełuszki w Kaletach
Droga ma przekrój jednojezdniowy o szerokości 5 m. Długość odcinka przebudowywanego wynosi 124 m.
PARAMETRY TECHNICZNE
- droga gminna – ciąg jezdno-pieszy
- klasa techniczna - L
- kategoria obciążenia ruchem - KR2
- szerokość ciągu jezdno-pieszego - 5,00 m
- spadek poprzeczny jezdni na prostej - 2,0 %
Zakres prac obejmuje w szczególności wykonanie:
KONSTRUKCJA NAWIERZCHNI
N1 – nawierzchnia jezdni
- nawierzchnia z betonowej kostki brukowej o gr. 8cm (kolor szary)
- podsypka cementowo-piaskowa o gr. 3cm,
- podbudowa zasadnicza z mieszanki niezwiązanej z kruszywa C90/3 o gr. 20cm
- podbudowa pomocnicza stabilizowana cementem C1,5/2,0 o gr. 20cm
N2 – nawierzchnia zjazdu indywidualnego
- nawierzchnia z betonowej kostki brukowej o gr. 8cm (kolor czerwony)
- podsypka cementowo-piaskowa o gr. 3cm,
- podbudowa zasadnicza z mieszanki niezwiązanej z kruszywa C90/3 o gr. 20cm
N3 – nawierzchnia wejść do posesji
- nawierzchnia z betonowej kostki brukowej o gr. 8cm (kolor czerwony)
- podsypka cementowo-piaskowa o gr. 3cm,
- podbudowa zasadnicza z mieszanki niezwiązanej z kruszywa C90/3 o gr. 15cm,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla wszystkich części zawierają: projekty architektoniczno-budowlane, projekty wykonawcze, przedmiary robót oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące załącznik nr 9 do SWZ – dokumentacja techniczna do niniejszego SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GÓRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5742087097
4.3.4.) Miejscowość: Węglowice
4.3.5.) Kod pocztowy: 42-133
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 228848,24 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00312523/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-09-01
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 228848,24 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |