Modernizacja klatek schodowych i sal dydaktycznych. Pracownia językowa realizowana w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Gliwicach
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W GLIWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00417875
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00417875/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-02 11:12
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1d766ce2-8d00-46e8-b2df-ecffa5460ba4
- Identyfikator
- 6312646614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00417875 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja klatek schodowych i sal dydaktycznych. Pracownia językowa realizowana w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Gliwicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W GLIWICACH
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 243011283
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 1
1.4.2.) Miejscowość: Gliwice
1.4.3.) Kod pocztowy: 44-122
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsp1.gliwice.eu
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zsp1gliwice.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d766ce2-8d00-46e8-b2df-ecffa5460ba4
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00417875
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00229982
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja klatek schodowych i sal dydaktycznych. Pracownia językowa realizowana w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Gliwicach
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zadanie nr 2
Pracownia językowa realizowana w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Gliwicach.
Sala lekcyjna na II piętrze (sala językowa)
Zakres robót obejmuje wykonanie instalacji elektrycznej dedykowanego oprzewodowania zasilania dla systemowego rozwiązania Sali językowej wraz z koniecznymi robotami malarskimi i ułożeniem nowej posadzki, w tym:
• Usunięcie elementów i wyposażenia sali na czas remontu
• Usunięcie warstwy wykończeniowej podłogi
• Wykonanie instalacji elektrycznej prowadzonej w warstwach posadzki
• Odtworzenie warstw posadzki
• Wykonanie warstwy wykończenia posadzki
• Malowanie ścian i sufitów wraz z koniecznym zabezpieczeniem przy robotach
• Wniesienie i ustawienie wyposażenia sali
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami
45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45410000-4 - Tynkowanie
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-06-29 do 2026-08-274.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): POL BUD Sylwester Brzozowski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 240278778
4.3.3.) Ulica: Sokolska 80/209
4.3.4.) Miejscowość: Katowice
4.3.5.) Kod pocztowy: 40-087
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 88012,99 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00307088/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 88012,99 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |